Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyon zárkózott, visszafogo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon zárkózott, visszafogott nők vonzóak?

Figyelt kérdés

Az a "két szót nem szól" típus vagyok gyerekkorom óta. Baràtsàgokat szinte alig sikerült kialakítanom, a férfiak viszont rendszeresen érdeklődtek utànam, nem csak a korosztàlyom, de gyakran 10-15 évvel idősebbek is (egyetemi oktatók, főnök), illetve társasàgban is mindig rendszeresen kiszúrt valaki magànak.

Volt, hogy úgy mentem be filozófia vizsgàra, hogy keveset tudtam a témához szólni. A tanàr megkért minket, hogy magunk válasszunk, mert kívàncsi, mihez vonzódunk.

Màr nem emlékszem konkrétan, miről beszéltem, de a negyedénél félbeszakított és elkezdett velem másról (a témához csak tört részben kapcsolód) dologról beszélni és a véleményemet kérdezte, majd megmondta, hogy sokra viszem majd az életben, ezt így a többi lány előtt, és 3 osztályzattal jobbat kaptam az övékénél, holott ők tudtak többet.

Nincsen rajtam semmi kihívó, nagyon természetesen nézek ki.


2017. aug. 28. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, szeretjük a szerénykéket:)

Hány éves vagy?

2017. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Biztos jól alszol, hogy ezt most eldicsekedhetted nekünk. Egészségedre!
2017. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
A zárkózottság magas intelligenciára utal, főleg ha megnézzük, hogy milyen beteg világban élünk. Szóval számomra igen. Amúgy szerintem kirívót akartál írni.
2017. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A fenti esetnél 19, most 23


Nem dicsekszem, csak kívàncsi vagyok, mi lehet az oka

2017. aug. 28. 17:36
 5/15 A kérdező kommentje:
Kihívó, mint szexuàlisan vonzó, feltűnően nőies. De a kirívó is stimmel, az sincs.
2017. aug. 28. 17:37
 6/15 A kérdező kommentje:
Kihívó mint szexuàlisan vonzó, feltűnően nőies. De a kirívó is stimmel, az sincs.
2017. aug. 28. 17:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Talán nem mindenki, de sok pasi bukik a visszafogott csajokra. ennyi az ok.
2017. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a vonzó. Nincs ebben semmi különös, hogy egyeseknek a csöndes lányok tetszenek. De butaság azt gondolni, hogy mindenkinek.
2017. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%
De ha már ennyire rendkívül kapós vagy, akkor gondolom van barátod. Vagy nincsen mégsem és itt akarsz önbizalmat növelni? Mert valami itt nem világos. Akiért ennyire rajonganak, azok nem kérdezgetnek itt ilyen ilyeneket, mert tapasztalatból tudják, hogy úgy van. Szerintem nálad ez nem így lehet (bocsi!)
2017. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem nagyon.
2017. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!