Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha nagy ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nagy ritkán nélkülem megy bulizni? Várandós vagyok, én most nem vagyok party hangulatban.

Figyelt kérdés

Párommal nagyon jól megvagyunk, nyitott személyiség, szeret bulizni. Én is szeretek, de én csendes visszafogott típus. Most várandós vagyok, volt hogy elmentünk bulizni együtt, de én gyorsan elfáradtam, meg nem voltam annyira felszabadult.

Szeretne menni bulizni egy haverjával a hétvégén, és bár illendőségből szerintem el fog hívni, de ez inkább ilyen haveros estének készül.

Nem szokott gyakran menni, évi 2-3 alkalommal megy nélkülem.


Ez normális egy párkapcsolatban igaz? Nem kell egymás nyakán lógni, vagy ez túl sok és nem természetes dolog?

Mit gondoltok?



2017. aug. 29. 01:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki írná, természetesen terhesen semmi alkoholt nem fogyasztok, amikor voltunk bulizni csak szerettem volna kikapcsolódni, de rájöttem hogy terhesen nem a legjobb helyet választottam.
2017. aug. 29. 01:22
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Évi 2-3 alkalom simán belefér, ha nem Évivel megy. :-)
2017. aug. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ti annak érzitek? Ha elégedettek vagytok így, akkor nincs is miről beszélni. Ha mégis frusztrál valami, akkor meg kell nézni az okot. De úgy jártok szórakozni, ahogy nektek jó. Ha folyton együtt, akkor úgy, ha mindig külön, akkor meg úgy.

A baj akkor szokott lenni, ha nem ugyanúgy érvényesek a szabályok mindkét személyre. De ha csak azért nem megy az egyik bulizni, mert jelen állapotában nincs hozzá hangulata, az más dolog.

2017. aug. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Évi pár alkalom simán. Oda-vissza. Ne menj, ha nem akarsz.
2017. aug. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. aug. 29. 02:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Belefér, persze. :)
2017. aug. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Én nem járok bulizni ha nőm van. Főleg ha terhes valaki párja. Ez akkor nem valami kis egyetemi együttjárás.

Minek megy valaki bulizni, ha otthon várandós felesége van?

Ha elmegy haverokkal beszélgerni, meginni egy sört, az más.

De buliba minek megy?

2017. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Szvsz az a normális, ami a párkapcsolatban lévő két félnek belefér :) Mi havonta 1-2 alkalommal szervezünk külön programot a saját barátainkkal, sőt, évente 1-2 alkalommal pedig több napos külön programot is (barátlátogatás külföldön, fesztivál). Nekünk például ez a normális, szóval teljesen emberfüggő.
2017. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom (azóta férjem) MINDEN csütörtökön találkozik a barátaival meló után. Úgy este 9-ig marad, aztán jön haza. Nálunk így lett bevezetve. Ez alól a baba születése, illetve 1-2 extrém eset (durva fogzás, hányós nap) volt a kivétel.


Évi 2-3 alkalmat ki lehet bírni terhesen és kisbabával is nélküle, főleg, ha nem is vágysz a nyüzsire.

2017. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. aug. 29. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!