Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldognak érzed magad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldognak érzed magad?

Figyelt kérdés
Én nemtudok boldog lenni,mindig mindenbe csak a hibát keresem. Hiába szeret a párom én csak azt nézem,hogy biztos csak azért van velem mert nem talál szebbet. Ha megyünk valahova és meglátok egy szép lányt mindjárt rossz érzésem lesz,hogy én biztos nem nézek ki olyan jól. Tehetetlennek érzem magam aki mindenre alkalmatlan, gondolok itt a munkára például...;/ 24L
2017. aug. 30. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Használj asszertív kommunikációt a belső kommunikációdban!
2017. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már a huszas éveim elején sikerült leküzdenem az önbizalomhiányom és végigcsináltam egy önismereti terápiát, ezért nem kombinálok ilyen hülyeségeket és merek/tudok boldog lenni.
2017. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el ezt a megfelelési vágyat.

Magadnak ártassz vele.

Ha a párod mással akarna lenni, mással lenne.

Miből gondolod, hogy kevesebb vagy bárkinél?

Egy frászt vagy kevesebb, sőt.

De a kapcsolatos tönkre fog menni, ha ilyen butaságokon agyalsz.

Fiatal vagy, előtted az élet,ne ezzel töltsd el a legszebb éveidet, hogy vannak nálad jobbak, szebbek.

Olyan nincs mégegy, amilyen Te vagy és EZT soha ne felejtsd el.

Értékes vagy és a párod szeret, szeresd Te is magad...hiszen ha te nem szereted önmagad hogyan várod el hogy más szeretni tudjon?

2017. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Szerintem menj orvoshoz. De komolyan. Ezzel a negatív hozzáállással mindenkit kinyírsz lassan magad mellől, és önmagad is lassan tönkreteszed. Nincs értelme, de egy bizonyos ponton túl orvosi segítség kell.

2017. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a dal tökéletes erre:


https://www.youtube.com/watch?v=wR9eqDuHLKE


Anno mindig ezt hallgattam, ha így voltam

2017. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, semmit nem értem el az életben, ami erre az életkorra elvárható. 37n
2017. aug. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a pillanatban is boldog lehetsz, nem kell hozzá semmi. Csak ne gondolkodj, legyél jelen a mostban.
2017. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!