Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Megint én akarjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Megint én akarjak utánna menni?

Figyelt kérdés

Van egy lány régóta akarna tölem valamit. Már kb 2 éve mondta párkapcsolatot akar azóta mindig mondja olyan embert akar maga mellé mint én..

Most már én is akartam akarnék valamit. Azzal telt a nyár mindig mondtam neki találkozzunk valahol (nem egy városba lakunk). Sose jött mondig volt valami ami miatt nem jött vagy nem akart. Most megint rámirt talizzunk héthégén egy rendezvényen menjek lesz valami de menjek.

Mit csináljak?


2017. aug. 30. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

2 éve most komolyan macska-egér játékot játszotok? Két éretlen kisgyerek!

És még mindig hajtasz rá?

Ennyi idő alatt már találhattál volna egy értelmes felnőtt nőt, aki komolyan is gondolja a szavait és nemcsak játszik veled.

2017. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Viselkedj ferfikent az isten szerelmere. Mit csinalj, mit csinalj?!


Most is elhivott a lany teged, akarsz tole valamit? Akkor menj, ellenkezo esetben ne.


Igazabol ha ez megy mar ket eve koztetek, akkor inkabb hagy a francba, ugysem lesz ebbol semmi normalis.


Ket ember, akik akarjak egymast, nem szenved 2 even keresztul egy nyomorult randi leszervezesevel.

2017. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj szerintem . Ha közben ezt is lemondja akkor hagyd a francba szerintem.
2017. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!