Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem élünk együtt.

Fiatal lány vagyok. Úgy érzem, a párom nem foglalkozik velem eleget. Majdnem 2 éve vagyunk együtt. Az elején egy teljes csodaként élte meg, hogy egyáltalán szóba álltam vele, nem hogy még össze is jöttem vele. Minden idejét velem töltötte, elvitt magával mindenhova, meglepett mindig, foglalkozott velem rengeteget. De most minden fordítva lett. Lusta bármerre is menni együtt, ha valamit tennie kell azért hogy találkozzunk vagy együtt lehessünk (mondjuk eljönni valahova értem, vagy korán kelni) egyből ááá hagyjuk inkább.

Rendkívül rosszul esik, ismerősei is mondták hogy úristen, mi még együtt vagyunk?... nap mint nap udvarolnak többen is nekem, persze én mindenkit lerázok, mert én őt szeretem. Még így is. És ő is tudja mennyien csapják a szelet, de ő ettől nem érzi azt hogy mondjuk jobban odakéne figyelnie rám, vagy valami.. egyáltalán semmi. De közben meg ha összeveszünk és pár óra/nap mosoly szünet van, utána keres. Bocsánatot nem kér, de látszik rajta hogy hiányoztam neki, de a világért nem mondaná.És én még így is őt szeretem és másra még csak rá se nézek...

Kezdem nagyon magányosan érezni magam ebben a kapcsolatban, de elhagyni meg azért nem tudom mert még mindig szeretem... az emlékek nagyon kötnek hozzá.

Nem tudom mit csináljak. nagyon tanácstalan vagyok. Végképp rossz, mert ha valakit ennyire megszeretek, ragaszkodó vagyok és bármit megtennék érte. De ő nem becsüli..

Ti mit tennétek a helyemben?


2017. aug. 30. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elkényelmesedett, mert tudja, hogy úgyis ott vagy neki.


Tudom, hogy mindig ezt szajkózza mindenki, de itt csak a megbeszélés segíthet. Ülj le vele, és nyugodt hangnemben - ne támadóan! - közöld vele, hogy te a régi énjét szereted, azt szeretnéd viszont látni a kapcsolatban. Már úgy érzed elhanyagol, hogy nem kapod meg a kellő törődést, és hogy ez a kapcsolat már egyoldalúnak hat. + mondd el neki mit érzel, hogy érzel a kapcsolat iránt. Fő az őszinteség, és hogy érezze, hogy komolyan gondolod. Ez után kérdezd meg, hogy mi oka volt így elkényelmesedni, illetve észrevette-e ezeket a változásokat.


Ha megsértődik, akkor hagyd a francba, de tényleg. Mert az azt jelenti, hogy nemhogy nem tűnt fel neki a dolog, de tenni sem hajlandó érte / érted. Lehet, hogy ha lát esélyt arra, hogy elveszít, akkor megembereli magát, reméljük ez lesz, de nem vagyok benne biztos, abból amit írtál.


Mindenestre sok sikert hozzá!

2017. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyi ilyen volt már.. az a baj hogy nem változott semmi.
2017. aug. 30. 21:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ígéretekkel meg tele a padlás... abszolút semmi. :(
2017. aug. 30. 22:20
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
Sztem ràd unt sajnàlom de van ilyen .Nekem az exem cinàlta ezt velem csak mi nem húztuk sokàig .Eleinte ő is örült hogy szóba àlltam vele aztàn mindíg mentünk valahova foglalkozott velem és szépen lassan elhanyagolt kockult meg a haverjaival chatalt és az sem érdekelte hogy én kivel beszélgetek bnőmmel egyépként .Aztàn beolvastam neki faképnêl hagytam és még a valagàt sem emelte fel hogy utànsm jöjjön .Azóta sokkal jobb nélküle.
2017. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!