Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy illik? Mit mondanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illik? Mit mondanátok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, jövő héten mutat be a párom az édesanyjának, nem tudom, mit köszönjek neki. 40 valahány éves.

Csókolom vagy jó napot kívánok?


2017. aug. 31. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Jo napot! - kedves mosoly közvetlenség de azért magázod és nem vagy tiszteletlen. A szülők helyében erre ugy reagálnék ahogy gyerekeim kapcsolatainál is tettem:

Szia tegeződjünk

2017. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csakis jó napot. Egy 40 éves nem szereti, ha lenenizik. És így te is felnőtt nőnek tunsz, nem egy ovisnak.
2017. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csokolommal könnyen belegyalogolsz más lelki világába. Te is, párod anyukája is felnőtt. A csókolom maximum a nyugdíjas klubba való, de már ott is megsertodnek rajta leginkább. A hagyományos értékrendet kedvelőinek, esetleg bejön, de ha a barátod anyukája nem ilyen, akkor ne.
2017. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szép, ha nem odabőgöd, hogy "jó napot!", hanem megtiszteled annyival, hogy "jó napot kívánok!" ;)
2017. szept. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

"Há' jáó napot Márika nélyni. Hogy teccik máma leniye ?"

31/f

2017. szept. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ultra-gyerekes téma, de okés.


1. A default a "Jó napot kívánok.". Ha tegeződni akarnak, majd szólnak.

2. Ott a párod, aki például ismeris a saját anyját. Kérdezd meg, ő mit gondol.

2017. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó napot kívánok! A csókolom nagyon ovis szint, nekem így leírva is az ugrik be, amikor a kisgyerekek elhúzva ordítják oda valakinek. Utána ha nem karót nyelt a párod anyukája, fel szokták általában ajánlani a tegezést.
2017. szept. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!