Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire átlátszó ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire átlátszó ez?

Figyelt kérdés

Mennyire átlátszó, ha egy lány azzal megy oda az utcán egy sráchoz, hogy

"Szia, ne haragudj, nahyon ciki, de nem tudom kicsavarni az innivalóm kupakját, segítenél kérlek?"


2017. szept. 1. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit gyanús, de egyik férfi sem fog ezért megharagudni.
2017. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Én is gondoltam már rá, mikor nagyon szenvedtem vele. De tudtam, hogy minden pasi olyan elszállt, hogy rögtön félreérti.
2017. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem csak osztalytarsak kertek de nem volt benne senmi ez kb olyan mint vinni egy nehezebb taskat a lepcson egy nőnek
2017. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én segítenék,és ennyi. Semmit nem lehet manapság már jelnek venni egy nőtől,mert volt olyan csaj,aki közvetlen volt velem nagyon,mosolygott rám mindig,megölelt,kereste a társaságomat is,majd a végén benyögte hogy ja nem akar tőlem semmit egyébként,csak barát.

Szóval ennyi.

2017. szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Én rögtön levágnám mi a helyzet, de kezdeni sokat nem tudok vele, mert gyanítanám a csapdát mögötte és keresném fél szemmel a rajtam röhögő haverjaidat.
2017. szept. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Semmit nem lehet manapság már jelnek venni egy nőtől,mert volt olyan csaj,aki közvetlen volt velem nagyon,mosolygott rám mindig,megölelt,kereste a társaságomat is,majd a végén benyögte hogy ja nem akar tőlem semmit egyébként,csak barát. " Velem ilyet férfi csinált, sokáig egy társaságban voltunk. :/ Pedig nagyon szerelmes lettem.


Hát kérdező, ha tényleg akarsz valamit tőle, akkor kitalálhatsz jobbat is. :)

2017. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszabb ***** válasza:
67%
Lecsavarom a kupakot és viszlát. Nem tulajdonítok ennek nagy jelentőséget.
2017. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sosem ismerkedtem még így, de volt már hogy bénáztam a kupakkal. Nem volt ciki segítséget kérni és bele sem gondoltam, hogy ebbe bárki bármit látna. Egy próbát megér, de mélyenszántó beszélgetésre szerintem ne számíts. Udvariasabb férfi segíteni fog, de nem hiszem, hogy ebből neki az jön le, hogy kezdeményeztél.
2017. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Máskor meg azon sírnak a férfiak, hogy a lányok miért nem kezdeményeznek :D
2017. szept. 1. 14:52
 10/11 anonim ***** válasza:
A kezdeményezés az az,hogy odamész és megmondod neki,hogy mit szeretnél tőle.Tudod,mint amit el is vársz a férfiaktól... :)
2017. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!