Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki, vagy szimplán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy szimplán ilyen?

Figyelt kérdés

Van barátnője, nekem barátom, közös baráti kör miatt találkozunk néha. És egy este legalább 10X megtörténik, hogy mikor felemelem a fejem és ránézek, akkor látom, hogy nézi az arcom. Amikor találkozik a pillantásunk, nem kapja el a szemét, de nem is próbál szemezni. Egyszerűen csak sokat/sokszor nézi az arcom. Max 4-5 alkalommal találkoztam vele eddig, de mindig ez volt.

Más emberrel ilyet nem tapasztaltam. Azt nem tudom, hogy mások arcát is ennyit szokta-e nézni, de ha igen, akkor csak szimplán ő ilyen, nincs ebbe mit belelátni.

Van barátnője több éve, nagyon jófej csaj, vele szoktam is beszélni, a barátjával kb. soha. A barátnőjének szép az arca nagyon, teste molett, éppen az ellentétem, piszkafa vagyok hozzá képest.

Barátomnak már mondtam, minden alkalom után, hogy már megint folyton az arcom nézte a L***. Azt mondta leszarja.

Csak nem tudom ez a tetszés jele-e, mert elsőre annak tűnik, de lehet közben semmi az egész.


2017. szept. 3. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szerintem ebbe sok mindent belelátni: biztos nagyon helyes arcod van, és emiatt önkéntelenül is mindig rád néz, megcsodál. Valószínűleg amúgy a dolog itt meg is fog rekedni, nem hinném, hogy a következő szintre merne vagy akarna lépni a srác. "Szeretem a párom, de ami szép, az szép, a fene vigye el" - szerintem így gondolkodhat.
2017. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!