Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megjöhet a menzesz, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjöhet a menzesz, hogyha van terhesség?

Figyelt kérdés
Ismerősömtől hallottam azt és nem nagyon akarom elhinni. ( az ő egyik ismerősének megjött és nem gondolta volna, hogy teherbe esett... ) Vagyis...hogyha van terhesség, akkor hogy lehet az, hogy megjön?
2010. máj. 26. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig megjöhet.
2010. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hogyhogy? :O
2010. máj. 26. 15:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán, de előfordulhat.
2010. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze,nekem is megjött,ezért nem is tudtam,hogy terhes vagyok! Előfordul az ilyen,én sok embertől hallottam már.
2010. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megjöhet, de annyira semmiképp nem vérezhet, mint egy normál menstruációkor. Ha azonban valakinek mindig csak 2-3 napig tart, és nem erős, az gyakran nem veszi észre emiatt, hogy terhes. Én mindig 7 napig vérzek nagyon erősen, ha ebben valami változna, biztosan kiszúrnám.
2010. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy osztálytársamnak a 7. hónapban még megjött, nem is tudta, hogy terhes, és nagy meglepetés volt, amikor kiderült.
2010. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"De hogyhogy? :O"


Mert belülről nézve ez is egy páros szerv. A másik oldal pedig még üríthet egyet.

2010. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van ismerősöm,akinek megvolt(állítólag végig megvolt,szerintem csak hazudott),és nem tudta hogy terhes.és érezte hogy valami nem stimmel vele(ekkor már volt3gyereke),elment orvoshoz és azt mondták neki hogy epeköve van.Hát érdekes.Amikor "megtudta"hogy terhes,még aznap meg is szűlt.Ezt mindenkinek előadta,hogy csak hazudott,vagy mi azt nem tudjuk.


És volt olyan ismerősöm is aki(ő titkolta a terhességet),még orvoshoz,védőnőhöz sem járt,sehova.Szóval nem tudta senki hogy terhes,nem is láttuk rajta,pedig egy vékony nőröl van szó.Na szóval egyszer csak begörcölt,kihívták hozzá az orvost ő megvizsgálta,adott neki egy görcsoldót.Pedig közbe szülési fájdalmak jöttek rá,szóval az orvos nem igaz hogy nem veszi /vette észre hogy ez nem egy sima görcs.


Bocsi de ezt le kellett írnom.Szóval vannak különleges esetek.


22/L

2010. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!