Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnétek ha a barátnőtök/bará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek ha a barátnőtök/barátotok venne nektek valamit nagyobb értékben?

Figyelt kérdés

Barátom elvesztette az óráját egy közös randin, és egy elég márkás,drága darab volt, amit az első fizetéséből vett. Én arra gondoltam, hogy veszek neki egy hasonlót ugyanolyan értékben, csak nem tudom hogy örülne-e neki vagy sértésnek venné. Nekem jobb a családi hátterem, ugyhogy nekunk, még ha nem is a sajat fizetesemből, nem jelentene problemat megvenni. Ő most ezt nem tudna megtenni..

És az a kérdés, hogy elsősorban, Ti, Férfiak, örülnétek ha baratnőtök megvenne helyettetek valamit?

(20L, 22F)


Köszi a valaszokat :)



2017. szept. 10. 21:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Annak ha venne nekem valamit a sajat penzebol, orulnek. Annak, ha venne valamit nekem anyuka-apuka altal adott zsebpenzbol, nem orulnek.
2017. szept. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék, de biztosan nem egy órának.

Szerintem aranyszabály, hogy ruhát és kiegészítőket nem veszünk látatlanban ajándékba, hiszen ezzel rákényszeríted a másikat, hogy úgy is hordja, ha nem tetszik neki.

2017. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

"ruhát és kiegészítőket nem veszünk látatlanban ajándékba"


Így igaz. Parfümöt sem.

2017. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Örülnék, de csak akkor, ha neki nem jelentene gondot.


Az a baj, hogy én egy Wacom Cintiq rajztablát akarok jelenleg, és együttvéve nincs rá pénzünk. :"DDDD


Vedd meg nyugodtan az órát, de előbb puhatolózd ki, hogy az adott modellről mit gondol.


21/L

2017. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát igazából arra gondoltam hogy ugyanolyat veszek neki amilyen volt, vagy ha pont azt a modellt nem talalom akkor egy nagyon hasonlot szoval gondolom az tetszik neki.:D


Igen, apuka pénze,ami az en tartasdijam fele, amit en kapok bankszamlara megelheteskent. Amugy kb 40.000 forintrol beszelunk

2017. szept. 10. 21:41
 6/25 anonim ***** válasza:
Én nem vennék mert nem szabad belekeverni az anyagiakat így egy kapcsolatba. Rosszul érezné magát a fiú.
2017. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A legrosszabb ***** válasza:
91%

Nem örülnék neki. Ez pont olyan, mintha kisgyerekként vágynál a Transformers DVD-re, majd a szüleid meglepnének egy Asylum-termék Transmorphersszel. :D


Sosem tűrtem a hajlékomban olyan tárgyakat, amiket nem jómagam vásároltam.

2017. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Azert nem mindegy, miota jartok
2017. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
4 hónapja
2017. szept. 10. 21:48
 10/25 anonim ***** válasza:
Én egy Harley-Davidson-nak örülnék igazán. Még azt se nézném, hogy a lány a saját pénzéből vette, vagy apuci pénzéből.:)
2017. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!