Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intim szőrtelenítési módszer,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim szőrtelenítési módszer, ami nem fáj annyira, mint a gyanta, de nem olyan tüsi utána a szőr, mint a borotva után?

Figyelt kérdés
Eddig mindig borotváltam, de nagyon zavar a határozottan kaktuszos érzet a borotválás másnapján, a gyantától viszont túlságosan félek. (Egyrészt a fájdalomtól, másrészt a szituációtól.) Nincsen esetleg valami bevált szőrtelenítő krémetek vagy egyéb módszer amit ismertek? 16/L
2010. máj. 26. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
szőrtelenítőkrém, igen. :D a veet a legjobb.(: és tartós is. kicsit még ráborotválsz, és szép sima leszel.:D és tényleg, ilyen 3-4 napig rendben is vagy.(:
2010. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a krém nagyon károsítja a bőrödet, és intim részre nem is ajánlják..

sajnos nincs ilyen. menj el gyantázni.. hidd el nem olyan fájdalmas, mint sokan hiszik...;) pedig én eleinte alábgyantát sem bírtam...

15/L

2010. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

először is: 16/F vok...


és másfél hete azt mondtuk hogy most unatkozunk jukasórában: vegyünk hideggyantát:D


vettem: egyik lány az osztályban legyantázta a hátamról meg a nyakamról a kis pelyheket:D abszolút nem fájt..oké meg 1et lehuztak a vádlimról: az se fájt annyira...csak vörös voltam és ien kis pattanások voltak rajtam ahol gyantáztak...


na este: mondtam h kipróbálom h mien a fanszőrzetnél...

hát fájt:D de nem haltam bele: meg vérzett...elég szépen: ugy csináltam h 2gyanta huzás zuhany lemosom a vért...aztán törölköző ismétlés:D

másnap véraláfutásos voltam: kék meg sötétvörös voltok voltak (vagy 3-4) ott ahol lehuztam...

jó azis igaz hogy csak a lógóm fölöt szedtem: egyvonalban a kezdetével(ez a leglentebbi pont)...me a többi ami mellette volt nem merem mosse:D


na figyelj. én eddig vagy borotváltam: vagy ha volt időm meg türelmem este: akkor kiszedtem borotválás után 1-2-3nappal a szemöldök csipeszemmel...igy kevésbé fáj: sőt abszolút nem: a lényege ugyanaz mint a gyantáé:

csak a gyanta azért fáj mert a szőrt a növése irányával viszafelé téped ki: a csipessszel meg úgyis kitudod ahogyan nő kifelé: és igy nem is fáj: persze érzed de ezt simán kibirod: most azt hogy a vénuszdombocskád alatt is kimered ezzel a módszerrel...ezt nem mondom meg előre: lejjeb persze nekem is fáj igyis: de igy nehezen megtudom a zacskómig:D


remélem hogy segítettem vmit helo

2010. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öreeg, de beszédes vagy (:
2010. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!