Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Légyszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen? Légyszi, csak normális válaszokat írjatok, így is elég kellemetlen . :/

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves leszek,és nem volt komoly kapcsolatom.

Igazából,csak addig izgalmas valaki,amíg össze nem jövünk.Utána valahogy,eltűnik a pillangók a gyomromba,és már talizgatni sincs kedvem :S

Elegem van ebből az egészből mert normális,hosszú távú kapcsolatra vágyom.

A másik problémám az,hogy nagyon a külső a fontos.Tudom,nem vagyok tökéletes, 10000 hibát fel lehet bennem sorolni,nem is vagyok magammal sem megelégedve,mindig elgondolkodok,hogy vajon mi tetszik neki bennem, és hogy nálam jobbat érdemel.

De hiába kedves,aranyos, ha valami nem tetszik benne,akkor már nem is érdekel.Annyira gyűlölöm,próbálom kinevelni magamból,de egyszerűen nem megy.

Kérlek segítsetek , ha valaki volt hasonló szituban,megoszthatná :/


2010. máj. 26. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán egy komoly férfit kellene találnod. Akit te azért akarsz boldoggá tenni, mert fel tudsz nézni rá, kemény, határozott. stb...
2010. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát van olyan srác,akiért teljesen oda vagyok,imádom is meg minden ..csak annyira nem jön be,és így szar :(
2010. máj. 26. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 22/f vagyok nem tom hogy csaj vagy-e mert ha igen akkor, lehet az a bajod hogy azokban a férfiakban nem fog meg semmi, nem vagy szerelmes és kész... A külső itélkezésről annyit ha kritikus vagy és ilyen szépfiukat találsz... Hát a külsejük lehet szép, de belső számít... És erre te is rájöttél, csak nem raktad össze a képet... A külsejével megfogott, OK.. De mikor a lényegi rész jön, hogy kicsoda is ő valójában hááátt egy Unalmas, papucs stb.

Ajánlom keresgélj valami kreatívabb jellemet, a külsőt meg néha felejsd el...


Ha pasi vagy akkor is igaz....

2010. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen? Sajnos sok fiú elqurvult manapság, és inkább rinyapinák mint férfiak. Keresgélj tovább, még nem találkoztál férfival, ennyi.
2010. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!