Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számomra furcsa, de lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra furcsa, de lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Van egy számomra nagyon vonzó férfi akiről megtudtam egy közös ismerősön keresztül, hogy belém van habarodva, aminek én nagyon örülök csak az a bajom, hogy nekem ennek semmi jelét nem adja...na jó bámulgat, de inkább elkapja a fejét, meg inkább olyan furcsa a közelemben.

2017. szept. 14. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
nem férfi, gyerek
2017. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Teljesen normális. Te talán máshogy viselkedsz egy olyan ember közelében aki nagyon bejön?
2017. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg fél? Vagy nem tudja, hogy neked is tetszik ő? Nő vagy, jelezd felé
2017. szept. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Félénk. Tedd meg az első lépést vagy küldj egyértelmű jeleket
2017. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2017. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszintén érdekelne milyen viselkedést,lépést várnál a részéről ami számodra tetsző lenne?

Kérlek avass be minket.


Én például annyira unom már kitalálni mi nem túl tolakodó de mégis egyértelmű,nem körülményeskedő és a helyszín mit tesz lehetővé,hogy ott tartok a kezébe nyomtam a tel számom egy cetlin és annyit mondtam örülnék ha nem lenne kuka de ha az lesz az sem gond.

2017. szept. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez tini probléma!

Talán lépjél, nem? Egyenjogúság van!

2017. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!