Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a gondolat kezd megfogalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsóka__ kérdése:

Az a gondolat kezd megfogalmazódni bennem, hogy a mai 50-es férfiak már nem akarnak stabil, hűséges, megbízható kapcsolatot kialakítani. Igaz-ez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van, aki jól él a feleségével/barátánőjével. Az egyedülállóak véleménye érdekelne. Mit vártok el egy ilyen kapcsolattól? Vagy tényleg nincs rá igény? Nekem valahogy nem sikerül ezt elérnem.

2017. szept. 15. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Ezt teljesen jól látod,ugyanezt tapasztalom én is!

Tökéletesen megelégednének egy szexkapcsolattal,többet nem igazán óhajtanak.

2017. szept. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkozzunk logikusan.. aki ötven évesen még nincs stabil kapcsolatban, annak nyilván ez az életforma a lételeme és esze ágában sincs elkötelezni magát senki mellett.
2017. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

apukam 50 evesen hazasodott eloszor de nem a felesegert, hanem a gyerekert, hogy lehessen gyereke, es ne legyen zabigyerek


amugy valoban ezek a ferfiak nem akarnak kapcsolatot csak max gyereket

2017. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert aki akart, annak már régen van.

Ez nem csak a mai hanem a mindenkori egyedülálló 50-es korosztályra igaz.

2017. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Aki 50 évesen egyedül van:

- ha egyedülálló volt egész életében, akkor reménytelen eset, ne akarj tőle párkapcsolatot; valszeg anyukafüggő mamahoteles, örök gyerek, nem normális,

- ha elvált, akkor gyakran egy pocsék házasságból szabadul és ez remek érv arra, hogy ne kelljen többször felelősséget vállalnia (eddig sem tette, mert ha rossz volt a kapcsolat, akkor minek senyvedt benne évtizedekig),

- esetleg özvegy, de az meg hamar elkel általában.

2017. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Talán akarnak, de már feladták.


Volt olyan időszak az életemben, amikor nem szerettem volna elköteleződni, utána volt egy időszak, amikor komolyan kerestem társat, volt is 3 élettársam, ezek a kapcsolatok 2-3-4 évig tartottak, de most 8 éve kevésbé érdekel. Ez nem azt jelenti, hogy nem járok nyitott szemmel, és nem nézem meg a nőket, csak nem megyek fejjel a falnak.

Szeretnék stabil, örökké tartó kapcsolatot, de szinte mindenkiben látok olyan tulajdonságot, ami taszít.


Én azért nem nősültem meg, mert számomra az szent kötelék, és senkinél nem éreztem azt, hogy képes lennék igent mondani. Sok házasság végződik válással, mert hiányzik a tolerancia, a megértés, az összetartozás érzése.

Nagyszüleink még leéltek egymással 50-60 évet, nem volt opció a válás, de ma már...

Amúgy 47 éves vagyok.

2017. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
35%
Hát igen... 23:37-es is azt hiszi, a férfi arra van, hogy a nőtársadalomnak megfeleljen. Még két-három ilyen sor, én nem csodálkozok, ha a férfiak inkább nem akarnak nőket. Ha szerencsétleneknek nem lenne az a bizonyos fizikai vonzalom kényszere, hát puffoghatnának az ilyen hölgyemények magukban, azt kész. Megérdemelnék. A férfi legyen többdiplomás, jó kiállású, megfelelő egzisztenciával, látástól-vakulásig hordja haza a pénzt, nyakán az összes felelősség, neki aztán nyafogni nem lehet, mert férfi, hogy a nőnek meglegyen a megálmodott három gyerek, az új konyhabútor, meg az anyámkínja. És akkor a nő közben még ossza bátran az észt, hogy egy férfinak milyennek kell lenni. És vajon a nő mit nyújt neki? Emberséget? Megértést? Támogatást? Segítséget? Ő mit ad hozzá? Vagy csak méregeti, ki a pipogya alak? Ki a mamahoteles? Mert szegény srác nem tudott még X évesen házat összehozni? Mert te tudtál? Neked persze nem kell, neked majd a férfi alád rakja. Mert az ugye arra van. Az a dolga. Azt utána még őt teszik ki onnét egy szál gatyában. "Ne kelljen többször felelősséget vállalnia" Már mi a túróért kéne neki egyáltalán? Megírta a Biblia? Sugallja az Alaptörvény? Le kéne ebből a fölényből venni. Mi lenne, ha Szaud-Arábiába születsz? Mi lenne, ha fél lábbal születsz? Mi lenne, ha transzneműnek születsz? Mi lenne, ha nyomorba születsz? Mi lenne, ha meddő lennél? ... Sokakra ráférne egy-egy hónap tapasztalat, hogy lejjebb vegyenek abból a hatalmas nagy fölényükből, és emberré váljanak, akinek arról is listája van, ő mit nyújt, nem csak arról, hogy neki mi jár.
2017. szept. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azonban, amire kíváncsi lennék, még nem nem kaptam meg. Pont ez a problémám, amit az első hozzászóló írt. Az 50-es férfiak csak szexkapcsolatot szeretnének, külön-külön háztartásban, amibe még egy másik barátnő is befér. Én viszont egy stabil párkapcsolatot együtt éléssel.

Férfiak! Akik ilyen kapcsolatot szeretnétek (ha van ilyen) mi a fontos számotokra?

Kérem, a válaszadáskor írjátok oda, hogy nő vagy férfi vagytok.

2017. szept. 16. 05:48
 9/18 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, 30-as és házas, de ha valamiért egyedülálló lennék húsz év múlva, akkor én sem erőltetném, hogy újra együtt kelljen élnem egy férfival, főleg párként. Kettővel éltem együtt, egyikkel házasként, ha nem jönne be, nem erőltetném ezt a létformát.
2017. szept. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ugyan én nő vagyok, túl egy váláson, és még nem 50-es, hanem 40-es. De nekem is tökéletesen megfelel, hogy egyedül élek, azaz párkapcsolat nélkül. Azon túl, hogy ha úgy adódna, egy lazább kapcsolat beleférne, de együttélés, alkalmazkodás egy "idegen" ember szokásaihoz, rigolyáihoz... hát köszönöm, ez már nem kell.

Szóval én tökéletesen megértem az 50-es férfiakat. Ebben a korban már mindenkinek megvannak a kialakult megszokásai, nehezebben alkalmazkodnak az emberek, sok problémával, nyűggel jár. Ilyenkor már a családalapítás, gyerekvállalás ideje is elmúlt, akkor meg minek egymás nyakán élni. Mindenkinek megvan a nyugis kis otthona, magánszférája, ha találkoztok, akkor meg jól érzitek magatokat legalább együtt, és nem a problémákon kell dolgozni.

2017. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!