Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni, hogy egy súlyosan önbizalomhiányos ember megváltozzon?

Figyelt kérdés

Nincs köztünk semmi, csak barátfélék vagyunk, de már rendesen engem irritál, hogy mennyire nincsen semmi önbecsülése. Szó szerint minden más srácot jobbnak tart saját magánál, de közben meg szemellenzőt hord, és nem veszi észre, hogy a totál átlagos/csúnya pasiknak is van barátnője szép számmal. És emiatt folyton úgy érzem, hogy kár minden szóért, amivel próbálnék neki tanácsot adni, és csak a hangulatomat húzza le.

Itt gyakorin is rengeteg az ilyen férfi, és rajtuk sem lehet segíteni.


Ti mit javasolnátok?


2017. szept. 20. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne barátkozz vele, mert az ilyen csak leszívja az energiádat.
2017. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak akkor fog megváltozni, ha belátja, hogy gond van, és saját maga akar majd javítani a helyzetén. Ha hajlandó lesz megtenni a szükséges lépéseket, ami akár súlyosabb esetben pszichológushoz fordulás is lehet.


21/L

2017. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a Te köröd... Nem ő húzza le a hangulatod, hanem az, hogy nem bírod ki, hogy ne sajnáld meg. Na ezzel a sajnálkozósegítségnyújtással még jobban húzod az önbizalmát. Majd megoldja ha lesz elég felfogóképessége.
2017. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet húlyeségnek hangzik, de szerintem a gyúrás jó önbizalomnövelő..legalábbis régen én is önbizalomhiányos voltam, de most pár év ksz után már csak kisebbségi komplexusom van..de az önbizalomhiányom elmúlt :)
2017. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

energiavámpír :/


írasd be vele googlbe!

meg mondd neki, hogy keressen megoldást, mert ez nagy probléma! Mindenkit elvág magától!


és valóban az lenne a megoldás, ha magából szerezné az önbizalmat. önismeret kell hozzá, meg jó kommunikáció saját magával (asszertív)

2017. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha "súlyosan" kérlek, akkor te sehogy.

A súlyos dolgok a szakemberekre tartoznak.


Azt javaslom, hogy te ne kínlódjál ilyesmikkel, mert vagy csak te szívod meg, vagy - rosszabb esetben - mindketten.

2017. szept. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Részedről sehogy, nem tudsz helyette megváltozni. Azzal hogy sajnálod csak a lovat adod alá - akkiror fog csak változni, ha rákényszerül, nem lesz aki sajnálja.
2017. szept. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ő szeretne változni, (legalábbis ezt mondja), de ugyanakkor meg nem nagyon tesz érte semmit, pedig már jó ideje keres társat, és semmi eredménye nincsen.

Valóban sajnálom kicsit, de ezt nem szoktam neki mondogatni.

2017. szept. 21. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!