Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy egy férfi azt mondta nektek, hogy szeret titeket, szerelmes belétek, aztán kiderült, hogy csak hazudott, mert meg akart fektetni titeket?

Figyelt kérdés

Sosem gondoltam volna,hogy ennyire aljas emberrel valaha összehoz a sors,de igen,sajna ez van.

Az egészben az a vicces,hogy kiderült,hogy a hátam mögött(értsd:miközben azon fáradozott,hogy elhívjon,hogy meg..hasson,addig más nőkkel is folyton ki tudja mikről beszélgetett).

A beszélgetés még nem is lenne gáz,de azt hazudta,hogy szeret,és később kiderült,ugyanezt mondta másnak is.Két nappal,miután összevesztünk.Talán nem is volt két nap.

Létezik,hogy valaki 2 hét leforgása alatt beleszeressen két különböző nőbe?

Vagy csak a kangörcs beszélhet a pasiból?

Életemben ekkorát emberben nem csalódtam.Azt hittem,hogy tényleg szeretnek,aztán Bamm..Közli velem,hogy csak játszásból írta nekem.Mert látta,hogy tőlem nem fogja megkapni AZT.És én még voltam olyan hülye azt gondolni,hogy gondol rám,vagy egy kicsit is bánja,amit mondott.


2017. szept. 24. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
A vonat elindult...
2017. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a leggátlástalanabb módja a puncihoz jutásnak. Vannak akik alkalmazzák ezt, nem te vagy az első aki belefutott ilyenbe.
2017. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amúgy az ilyen emberek általában pszichopaták, mert nem éreznek empátiát, nem érzik, hogy milyen súlya van a szavaiknak. Biztos nagy sikere van a nőknél, és úgy általában az életben, mivel a legtöbb gazdag ember valójában pszichopata.
2017. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha sikerül "megfektetnie" és utána együtt maradunk, akkor jól tette és valamit jól csinált.
2017. szept. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Csak bedőltél egy tipikus csajozógépnek. Ne gondold túl, hogy mennyi időn belül mennyi nőbe szeretett bele, szimplán azt mondta, amivel leénekelte a bugyid. Ennyi.


Ismerkedj körültekintőbben, és ne dőlj be minden szépfiúnak.

2017. szept. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem feküdtem le vele szerencsére.

Látod,a pszichopata is megfordult a fejemben,csak nem vagyok benne teljesen biztos.

2017. szept. 25. 00:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a való világban! 10-15 bepróbálkozásból jó ha 1 az ami normális közeledés, a többi mind ilyen amit írsz. Nőjél fel!
2017. szept. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, 18-19 évesen elég naiv voltam. Azóta kicsit jobb a szűrő, és maximum az tud átverni, aki versenyszerűen űzi ezt. De szerencsére egy ideje nem aktuális ez a téma.
2017. szept. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok férfi sokfélét képes hazudni, hogy megfektessen egy nőt. Óvatosan kell velük kapcsolatba kezdeni, az első gyanús jelre lépni kell.
2017. szept. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!