Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megijedtem! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedtem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a párommal. 28 és 32 évesek vagyunk. 2 hónap múlva költözünk az új, saját, közös otthonunkba (1 éve együtt élünk) és minél közelebb van az időpont, én annál jobban be vagyok parázva és legszívesebben megfutamodnék. Állandóan az jár a fejemben, hogy biztosan jó döntés-e volt-e ez, biztosan hozzá akarom-e kötni magam ezzel?

Tudni kell rólam, hogy előtte 3 évig nem volt komoly párkapcsolatom, hozzászoktam a magam világához, a saját h*lyeségeimhez, nagyon nehezen adtam fel a szabadságomat és már az összeköltözés sem ment zökkenőmentesen. Ennek ellenére minden tök jól alakult, szépen lassan megtanultunk alkalmazkodni egymás kettyósságaihoz. Most még is itt van megint ez az érzés... Nem futamodhatok meg. A szerződés alá van írva, a hitelt elbírálták, egy hajszál választ el attól, hogy kulcsot kapjunk és őszintén szólva nem tudok negatívumot mondani a kapcsolatunkra, még is teljesen ki vagyok bukva és ez kihat a kapcsolatunkra is. Mintha minden porcikám tiltakozna az egész ellen, pánik kerülget és nem értem miért. Rettegek attól, hogy "végleg" hozzákössem magam, pedig szeretem. Mi a fenét tegyek? Ilyet általában a férfiak szoktak érezni nem? Vagy a filmekben látni...



2017. szept. 29. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Ne aggódj, te nő vagy. Neked minden meg van bocsátva, el van nézve.
2017. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szereted te őt?


Én akkor tiltakoztam, mikro nem voltam benne biztos.


A párommal egy pillanatig nem volt kétség, hogy összeköltözünk, mert együtt akartunk lenni :)

2017. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretem. Ha nem szeretném, akkor alá sem írtuk volna a szerződést.
2017. szept. 30. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!