Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak komolyan olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak komolyan olyan "nők" kellenek, mint a Feleségek luxuskivitelben c. ganéban vannak?

Figyelt kérdés
Most néztem Dancsó videóját róla, és én végig azon gondolkoztam, hogy komolyan vannak pasik, akik ezeket az agyhalott, nagyképű, hulladék lényeket eltartják? És elviselik tőlük ezt a stílust? Komolyan erre van szükségük a "férfiaknak"?

2017. szept. 30. 12:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ezek a nok “trofeak”, nyilvan nem toltenek egyutt annyi idot, mint egy atlag par, kinezem, hogy foleg a sajto elott boldogak aztan otthon meg mindenki elvan a sajat dolgaival.
2017. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Megforditott "a noknek komolyan az XY pasik kellenek" valaszok kovetkeznek...3...2..1..
2017. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan elhiszel bármit ami a tv-ben megy ? :D


A műsör minősíthetetlen, de a benne lévő nők kitalált szereplők, melyek egy polgárpukkasztó műsör kellékei.


Ez tipikusan az a műsor ami majd élteti a médiát egy kicsit megint. Tudod, bármi történik benne, arról lehet kismillió cikket írni és ezzel újabb fodrokat kelteni a kádban.


Így működik az agymosó gépezet. Gyakorlatilag eteti a műsor közönsége a professzionális trollt, amit médiának nevezünk.

2017. szept. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#1 az is elég gáz, hogy sok pasi csak trófeának lát egy nőt, akit lehet mutogatni. Ha férfi lennék, én ilyen nővel szóba sem állnék, kritikán aluli a viselkedésük, szégyellném bemutatni ismerősöknek. Raadásul tanult, értelmes embereknek tűnnek a férjek, ezért sem értem...
2017. szept. 30. 12:59
 5/21 A kérdező kommentje:
#3 az a szomorú, hogy ez nem kitalált, nézz csak körül a világban, mennyi ilyen Vajna Timi kategóriás feleség van :D
2017. szept. 30. 13:00
 6/21 anonim ***** válasza:
4# Jo, de sok ilyen no is van, akinek szinten eleg egy trofeaferj. Ezek az emberek altalaban megtalaljak egymast. Az atlag viszont egyaltalan nem ok.
2017. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Remélem is...mert ez nagyon gáz :D
2017. szept. 30. 13:04
 8/21 anonim ***** válasza:
Ezt mégis honnan veszed?
2017. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 kén_ ***** válasza:
100%
Én azok szoktam elgondolkodni, hogy mások komolyan a tv-ből, Dancsóvideókból állítanak fel egy hipotézist?
2017. szept. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor van az, hogy annyira átmosta az emberek agyát a média, hogy ez alapján értekelik magukat és másokat is.

Nem kéne ennyi sz_rt nézni és nem kéne állandóan azon görcsölni, hogy mások mit gondolnak.

Hol nem sz_rom le, hogy egy elkorcsosodott agyú ugyanolyan idiótához vonzódik.

2017. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!