Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a korkulonbs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a korkulonbsegrol?

Figyelt kérdés
Szoval en 18 vagyon a parom 24. 2 eve vagyunk egyutt, szerintetek veszes ez a kulonbseg? (Csak kivancsisag ha valaki veletlenul lehordana nem kotnem fel magam )

2017. okt. 4. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem vészes.
2017. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha két évig jó volt, akkor most vajon mi a probléma? Szerintem oké a korkülönbség, az idő előrehaladtával amúgy is javul az arány.
2017. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs problema. Csak kivancsisag (nem feltetlen a mi kapcsolatunkban levo kulonbseg hanem ugy osszessegeben vagyok kivancsi) :)
2017. okt. 4. 15:48
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
aki a kort nézi, az nem látja az embert.
2017. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán kérdezd magad. Neked jó? Akkor miért érdekel, ha más infarktust kapna tőle? Én, leírom itt, hány évesek voltunk, mikor találkoztunk, azonnal lepontoznak nullára:)

Teljesen hidegen hagy, ki hogy gondolja, mi, nagyon régóta boldogan élünk együtt. Más meg úgy szörnyülködik, ahogy akar:)

2017. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Szüleim közt 10 év a korkülönbség és jól megvannak kb 25 éve.
2017. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
6 év simán belefér
2017. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
én 26 vagyok a pasim 35 és nagyon jól megvagyunk
2017. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az szerintem csak egy szám. A kapcsolatban két ember van, ha ők boldogok és jól megvannak akkor akár 30 év lehet. Szerintem ez csak egy bélyeg az embereken. Aki nem lát ennél tovább, az a társadalmi normálba akar benne lenni.
2017. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a korkulonbseg nem "belefer", hanem pont jo, sot szukseges. Erre akkor jossz majd ra, ha kezd benned ebredezni a feszekrako oszton, de akar meg elobb is.
2017. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!