Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb férfinek miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfinek miért a sötét hajú, sötét szemű nők az ideálja?

Figyelt kérdés

Ha megkérdezik itt a fórumon (de az életben is ezt tapasztalom) akkor a legtöbben a sötét hajú sötét szemű nőket tartják ideálisnak, se túl fehér, se túl kreol bőrrel.

Ezután következnek a sötét hajú, de kék szemű nők, majd a vörösek (itt szemszín szinte mindegy), csak a legvégén a szőkék.


Az összes férfiismerősöm közül egyedül a jelenlegi párom mondta, hogy neki a természetes szőkék tetszettek mindigis kék vagy zöld szemmel. Ennek ellenére én vagyok az első szőke barátnője.


Mindigis népszerű voltam, a hajszínem ellenére is, sőt, páran meg is mondták, alapból a barnákat szeretik, de nekem szép a hajszínem, világos mivolta ellenére.


Amugy ilyesmi árnyalatú a hajam (nyáron világosabb vmivel), szóval nem az a platinaszőke azért:

[link]


2017. okt. 5. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Pszichológiai alaptény, a barna hajú és barna szemű nők megbízhatóbbnak gondoltak. És ez fordítva is igaz.
2017. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a barna hajú és barna szemű nőket szeretem, de MINDEN barátomnál, ismerősnél azt látom szinte kizárólag, hogy a szőke nőket részesíti előnyben. (Amúgy én magam szőke férfi vagyok)
2017. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hmm érdekes!

Én eddig úgy tudtam hiteles GYK-s forrásból hogy a szőke nők az ideálok... dehát ezekszerint változnak az idők!

2017. okt. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb nőnek miért a magas, izmos, borostás férfiak az ideálja?
2017. okt. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is a barnákat/ sötétbarnákat szeretem , barna, vagy kék szemmel...szerintem ez valami evolúciós " örökség" lehet( genetikailag jobb állományúak, termékenyebbek??). Én is gondolkodtam már, hogy miért, de magam sem tudom igazán...
2017. okt. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... én barna hajú, barna szeműként épp az ellenkezőjét látom. Úgy értem, belőlünk van a legtöbb, mi vagyunk a "sztenderd" felhozatal, míg a szőke/vörös hajú, kék/zöld/szürke szemű nőkből kevesebb van, ezért ők ritkábbak, különlegesebbek, figyelemfelkeltőbbek...
2017. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4, nem látom az össezfüggést -.-
2017. okt. 5. 13:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a világosbarna haj tetszik, a szemszínt nem szoktam nézni. Egyébként pedig nekem a hajszín sem annyira fontos, ha minden más klappol a kiszemeltemnél :)
2017. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7

Miért nem látod? Hülyeséggel válaszoltam a hülyeségre.

2017. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Azt nem csodálom. Szőke vagy? 😏
2017. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!