Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már olyan veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Berny18 kérdése:

Történt már olyan veletek, hogy a szülők a házban voltak (konyha, stb. ) és fényes nappal rosszalkodni (gondolok itt szeretkezésre vagy orál szexre) akartatok a párotokkal és aztán meg is tettétek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is lécci. :)
2010. máj. 28. 18:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

volt...csak kicsit stresszes, hogy be ne nyissanak...:)


Szeretkezésre nem volt példa, másra igen...



20-L

2010. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát igen eléggé frusztráló a dolog de azért picit izgalmas is. :D
2010. máj. 28. 18:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Én a konyhában ujjaztam meg a barátnőmet:) nagyon jó volt,de nagyon veszélyes is:(
2010. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én a konyhában ujjaztam meg a barátnőmet:) nagyon jó volt,de nagyon veszélyes is:(

21/F

2010. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ugye nem láttak meg a szülők?
2010. máj. 28. 18:33
 6/14 anonim ***** válasza:

Rendszeresen, a szobámban, csukott ajtó mellett. Kulcs nincs a zárhoz, de nálunk amúgy sem szokás benyitogatni egymáshoz. Mi ezzel a probléma? Felnőtt emberek élnek szexuális életet, amibe a szüleinek akkor sincs beleszólása, ha otthon tartózkodnak.

20/L

2010. máj. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én csak azért kérdeztem mert velünk is volt hogy megkívántuk egymást de szeretkezni nem szeretkezhetünk mert otthon voltak a szülei így csak ujjazás meg kézimunka volt.

Kíváncsi voltam kivel történt még ilyen.

2010. máj. 28. 18:40
 8/14 Fke ***** válasza:
Nóra?
2010. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
??
2010. máj. 28. 19:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Velünk már többször is megtörtént, a legcikibb az volt mikor átütött a nadrágomon, és észrevette a csaj anyukája. Éreztem már jobban is magam annál a helyzetnél...


23F

2010. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!