Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akart mondani ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akart mondani ezzel a szammal? ( angol)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=--4Xde9r4Mw


Ertem a szoveget, de mit akart ezzel vajon mondani?


Az elozmenye az volt hogy miutan szerelmet valottam, kozolte hogy tudom hogy O milyen, fel a szerelemtol, a kapcsolatol, egesz eletebe egyedul volt.. nem tud velem lenni. Majd ra 2 napra kulde ezt a dalt.



2017. okt. 11. 21:42
 1/7 A legrosszabb ***** válasza:

Jó leszel neki amolyan lelki szemetesládának, pótléknak, amíg nem talál magának valami atomkant/atompuncit. Nem jössz be neki, kész.


Amúgy meg az "egész életében egyedül volt" szöveg nagy kamu. Ilyen szarságokkal akar téged manipulálni, hogy kötődj hozzá.

2017. okt. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tenyleg egyedul volt, ismerem evek ota. Sosem volt meg senkije.

Koszonom a valaszodat, igazad lehet.

2017. okt. 11. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:
En valaszkent visszakuldenek egy "I would be there for you" tartalmu szamot komment nelkul es nem keresnem egy jo darabig. Ha akar kapcsot, lepjen o. Ha meg nem keres,egyertelmu.
2017. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utana keresett, talalkozni akart hogy szeretne valamit mondani, sok minden van a fejebe. Aztan vegul ertelmetlen volt a talalkozo ilyen szempontol, mire ide ert mar nem mondott semmi ertelmeset, en pedig nem szerettem volna raeroltetni hogy beszeljen.

Igy probalok rajonni hogy mit akart ezzel a szammal mondani, ha mar beszelni nem mer. Nem szerettem volna semmit bele magyarazni azert is kerem inkabb a ti segitsegeteket .

2017. okt. 11. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt akarja mondani, hogy küzdj érte, mert egy rakás kakinak tartja magát, és te vagy az utolsó esélye, de ha rossz lesz a kapcsolatban, le akarja mosni magáról a felelősséget a kezdeményezés átadásával.


Ha akarsz tőle valamit és neked szimpi, mássz rá, de előtte küldj neki valami számot.


Mondjuk az aint no mounten high enoughot:)


Amivel tudatod, hogy bármire képes vagy érte.

2017. okt. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom. :)
2017. okt. 12. 09:11
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolso igazad van amugy, O eleg depreszios regota, teljesen hetkoznapi dolgokkal is hangulattol fuggoen de nehezen kuzd meg. Elmenekul mindig minden elol es azzal vedekezik hogy O ilyen, mindenki hagyja beken.

Kuzdok erte mar egy idelye ( csak nem mondtam ki egeszen mostanaig hogy mit erzek) viszont anelkul is tudta. Egyertelmuen kolcsonosnek is ereztem, aztan ugye a kifogasok hogy nem, majd csak osszezavart. Amugy 31 eves.

2017. okt. 12. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!