Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bizonyíthatnék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyíthatnék neki?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy éve megismerkedtem egy sráccal. Rövid ideig együtt voltunk, viszont én nagyon bátortalan, önbizalomhiányos voltam és néha emiatt panaszkodtam az életemről.

Neki ez nem tetszett és inkább kihátrált. Én azóta is sokat gondolok rá, részben miatta is sikerült megváltoznom. Még nem az igazi, de nagyon sokat fejlődtem, most elégedett vagyok az életemmel és javarészt magammal is. Szerintetek érdemes lenne újra felvenni vele a kapcsolatot, hogy lássa, már megváltoztam?

Azt hozzátenném, hogy mindenhonnan (telószám, face, e-mail, stb) töröltem miután szakított, mert felejteni akartam. Szerintetek jó néven venné, ha bejelölném facen vagy inkább próbáljak "véletlenül összéfutni" vele a lakása közelében?

Vagy hagyjam békén, inkább próbálkozzak más pasinál mert hülyeség egy olyan valaki után futni, akinek annó nem kellettem?

Szimplán azért gondolom azt, hogy talán jó lenne, mert akkor magamnak sem kellettem, mindig csak meg akartam változni,most viszont már nem akarok és a srácot azóta sem tudom elfelejteni.


2017. okt. 14. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet inspirálna neki, de ha anno nem kellettél neki rossz állapotodban, akkor neked minek kellene ő? Nem csak akkor kell emberszámba venni valakit, ha jó kedve van és vidám állandóan mint a tejbe tök.

Keress olyan pasit, akinek akkor is kellenél, ha nem mindig lennél "normális".

Meg lehet csak kihasználna, ott hagyna, és kezdhetnél előröl mindent.

Hány éves vagy?

2017. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén. Valószínű, hogy nem kérne ebből. Nyiss új emberek felé. Hány évesek vagytok amúgy?
2017. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én 22 ő 26
2017. okt. 14. 12:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a gyerekes játékokat és legyél vele őszinte. Azt is előbb tudod meg, hogy mit gondol az egészről.
2017. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyan ez lenne, ha történne valami veled és rossz lelki állapotba kerülnél.

Szerintem keress olyat, akinek nem csak akkor kellesz, ha jó kedvű vagy, hanem kitart veled a rosszban is.

2017. okt. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 ugyan ezt mondtam. Szerintem kihasználná. Utána jönne megint az önértékelési probléma, jó kis depresszióval megfűszerezve. És kezdődne megint előröl minden.
2017. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Neki nem kell bizonyítani, magadnak meg már bizonyítottál.
2017. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondoljátok, hogy csak 1 vagy pár éjaszakára menne bele?
2017. okt. 14. 12:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagy tényleg csak arra lehetne számítani, hogy az első problémáig?
2017. okt. 14. 12:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!