Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pasizzak?

Figyelt kérdés

Nem megy élőben, a srácok nem jönnek oda hozzám, nekem meg nincs önbizalmam bárkihez is odamenni. Netes társkeresést unom, mert szörnyű naponta 7-8 olyan üzenetet kapni, hogy még egy szót nem váltottunk, de ezzel nyit: ,,feljössz hozzám baby?", ,,ons?" , ,,csak kalandot keresek", vagy csak küld egy képet egy péniszről... Gyakorlatilag a napi 10 üzenetből 7-8 ilyen és nekem ebből egy időre elegem lett. A vicces az, hogy amúgy duci vagyok, szóval nem a legszebb, mondjuk az arcom elég szép, azt sokan szokták dicsérni és mégis sokan írnak.

A kérdés, hogy így hogy lehet ismerkedni srácokkal?

23/l


2017. okt. 14. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
fogyj egy kicsit, és élőben is oda fognak majd menni sokan. ennyi.
2017. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
68%
Tisztelt kérdező! Írj nyugodtan szívesen beszélgetek veled! Légy büszke magadra mind az aki vagy te így vagy Tökéletes!
2017. okt. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"nekem meg nincs önbizalmam bárkihez is odamenni"


Milyen jogon vársz el másoktól olyasmit, amire te nem vagy képes?

2017. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit utolsó
2017. okt. 14. 15:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Növessz önbizalmat, társalogj, járj el társaságba, szerezz barátokat, tűzz ki célokat.
2017. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kén_ ***** válasza:

Járj el barátokkal, sportolj - nem feltétlenül a duciság miatt, hanem mert jót tesz a közérzetednek és az önbizalmadnak is hosszútávon -, ha tetszik egy srác, akkor küldj neki jelet. Nem feltétlenül kell odamenni, mert ha nem anyámasszonykatonája, akkor majd ő odamegy hozzád.:)


21/F

2017. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az utolsónál a pont. Ha nem teszed nyilvánvalóvá, hogy ismerkednél vele, akkor egy pasi sem fog feléd közeledni. Elég egy mosoly, szemezés... és ha szimpatikus vagy neki, akkor odamegy hozzád :)

Ha külsőleg nem vagy megelégedve magaddal, azon csak te tudsz javítani. Sok sikert! :))

2017. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ezt egy nő csak tudja már, hogy csak ennyit kell csinálnia, és a pasik mennek oda.
2017. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor az a nő amelyik nem mer kezdeményezni, anyámasszony katonája? Vagy ez egy nemi alapú hátrányos megkülönböztetés volna, amitől a nők köztudottan irtóznak? :)
2017. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kén_ ***** válasza:
#9 Szerintem bonyolultabb téma ez annál, minthogy azt itt meglehessen beszélni öt-hat mondatban. Bezzeg egy sör mellett.:)
2017. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!