Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy olyan csajjal, aki igényli azt, hogy figyeljenek rá? Mondjuk bókolni és meghallgatni minden baját vagy örömét?

Figyelt kérdés

2017. okt. 20. 09:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Figyelni rá, bókolni neki és meghallgatni minden baját és örömét. És amúgy nem ezt csinálnád? Ha lenne barátnőd? Ha ez neked teher inkább hagyd a csajt...
2017. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Megtenni ezt neki. Én viszont cserébe ugyanezt "várom", mivel én is igénylem ezt, és a legtöbb dolog úgy jó, ha kölcsönös (nyílván nem napi szinten, hanem egészében nézve).
2017. okt. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az ilyentől menekülni kell, mert csak ki akar használni érzelmileg, és feltehetően előbb-utóbb anyagilag is, ha már most nem azt teszi...
2017. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Neked ez nem alap? A normalis embereknek az. Ha csak dugni akarsz, javaslom a prostit, arra max egy orat kell figyelned.
2017. okt. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem a barátnőm sajnos, de próbákozom nála (még nem volt barátnőm). Nekem ez alap, de ezen kívül akkor mást nem kellene csinálnom? Mert ezeket láthatja minden alkalommal, meg próbálok neki tanácsokat adni, hogy hátha jobb lenne neki. Például volt, hogy egy srác miatt volt szomorú és segítettem volna neki összejönni vele csak azért, hogy jobb legyen neki.
2017. okt. 20. 10:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
figyelsz rá, figyelmes vagy vele, meghallgatod, beszélgetsz vele tartalmasabban...
2017. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5


Ez viszont bakiparádé a részedről, pontosabban nem veszed észre, hogy ez a nő veled nem számol, barátok lehettek, több nem, ha más férfiakkal hozod őt össze. Nincs ezzel semmi baj, szép dolog ez, de ne reménykedj másban, a saját érdekedben sem.

2017. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Erôsen barátzónásnnak tűnik a szitu! De lehetsz a lelki szemetesládája! Ajh hányszor jártam így anno 😒
2017. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Figyelj rá, fejezd ki neki magad.
2017. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 AchromaticSmarties ***** válasza:
Welcome to the friend zone!
2017. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!