Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők ezt elmagyaráznátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ezt elmagyaráznátok?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a színészlelésetek jóval árnyaltabb, mint a miénk (pl a szürkének is vagy 50). Viccet félretéve, ha gondolkodás terén is így van elmagyaráznátok, hogy mit értetek az alatt, hogy a férfi ne legyen papucs viszont kötelezően ajánlott úgy táncolni, ahogy fütyültök, mégpedig azonnal, máskülönben csak az Ég tudja mik a következmények ? Én itt ellentmondást látok, de a valóság lehet ennél árnyaltabb. Kérlek fejtsétek ki.

2017. okt. 22. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazon nőtől még nem halottam ezt. Ismerek olyat, aki nem szereti a kisfiúkat, van, aki pedig kifejezetten élvezi, ha irányíthat.
2017. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy még én se értem magamat :D Ha valaki túl rendes, az a baj, ha nem túl rendes, akkor meg az. Ha hamar szóba hozza a szexet, az a baj, ha későn, az. Ésígytovább...Ne próbálj megfelelni a nőknek, csak add önmagad és találsz majd olyat, akinek pont te leszel a legjobb.
2017. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A legrosszabb ***** válasza:
18%
Kb. ugyanaz a probléma, mint amikor azt harsogják, hogy egy férfinak legyen saját véleménye. Na ja, saját vélemény... aminek meg kell egyeznie az övékével.
2017. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen papucs: Legyen önálló véleménye és azt merje is elmondani a dolgokról, ne hazudja azt, hogy ő is anyámnál akar húslevest enni a hétvégén, mikor szíve szerint pizzát rendelne.


Úgy táncoljon, ahogy én fütyülök? Én nem fütyülök férfiaknak, nem kutyaként kezelem őket. Rossz nőkkel akadsz össze, ha csak ilyeneket látsz.


Mennyivel könnyebb lenne az idejárók élete, ha nem keresnének fölöslegesen drámákat, gondolnának túl mindent, hanem elfogadnák, hogy az emberek több félék és vannak, akiknek nem jönnek be, de biztos lesz, akinek igen és nem kell mindenkit egy kaptafa alá venni. Hihetetlen, hogy felnőtt férfiak ilyeneken gondolkodnak.

2017. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Ezt még mi nők sem tudjuk megmagyarázni. Vannak elképzelések, vágyak, hogy milyen a Férfi nagybetűvel, de lehet, hogy azok a tulajdonságok innen-onnan ellesettek, az utcán láttuk, a barátnő mesélt ilyen férfiről stb.

Ekkora ellentmondást én magam részéről még nem tapasztaltam, amit példának hoztál.

Te légy önmagad, lehet, hogy a következő randipartnered nem is tud még róla, hogy mire vágyik mindaddig míg meg nem mutatod neki, hogy te milyen vagy. :) Ez nálunk kb így működik.

2017. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam ez úgy néz ki, szavaiddal élve, hogy füttyentek és ugrik, deeee!! amikor olyasmiért füttyögök, akkor nem bólogató jánost játszik, hanem "csillagom na nem", és eltudja mondani miért nem. Képes eldönteni, hogy számára hol kezdődik a kihasználás, papucsosodás, és mi az ami egy párkapcsolatba még belefér.

Plusz képes ő is füttyögni...

2017. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem egyformák, más a személyisége, elvárása mindenkinek. Hol írtak azt, hogy kötelező úgy táncolni, ahogy fütyülnek? Norm,ális kapcsolatban megbeszélik a dolgokat és közösen döntenek. Néha az egyik enged egy kicsit, néha a másik. Kinek mi a fontosabb.
2017. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Példa. Mind a ketten csinálunk valamit, vidd le a szemetet/mosogass el stb légyszi. A neki is ugyan annyi B én is el vagyok ugyan úgy valamivel éppen. Válasz: ok befejezem ezt az oldalt/elmegyek a mentési pontig/előbb összedobok még egy rántottát. Eredmény: hiszti :D.

Nem játszmázásból csinálom, de ha épp mást csinálok szeretem befejezni, ettől még kooperálok vele, de nem hagyok ott csapot papot, mert valami kis apróság a másik eszébe jut, amit ugyan úgy elvégezhetne.

Másik a hova menjünk...neki mindegy. Jó, ha mindegy, akkor oda megyünk, ahova kitalálom. Majd megy a nyűgösködés, hogy nem jó, menjünk már, miért ide :D.

Nyírom a füvet, miért úgy nyírom, az apja amúgy szokta, azt úgy kell. Elmagyarázok, hogy az apja 50+ és szívbeteg azért csinálja komótosabban, én fele annyi és egészséges, azért húzom neki jobban. "Nem igaz, hogy sose lehet rám hallgatni" :D

Mit tegyek be dr house vagy csillagkapu ? Nekem mindegy, mindkettőt bírom. Melyik ruha ? Mindkettő jól áll. Mit főzzek ? Rád bízom, mert imádom a főztöd. "Nem igaz, hogy nincs saját akaratod/véleményed/kösz a semmit" :D.

Ez 3 kapcsolat termése, egyiknek sem volt a homlokára írva na. :D

2017. okt. 22. 17:52
 9/12 A kérdező kommentje:
#6-7. Valahogy így vagyok vele én is. Ők úgy néz ki nem. Azért jó, hogy nem ennyire általános. :)
2017. okt. 22. 17:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a barátnőd konkrétan ilyen határozatlan, még nem lesz minden más nő is az. Én pl mindig határozottan megmondom, hogy mit akarok és ezt szokták is szeretni bennem.
2017. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!