Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszünk meg egymásért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszünk meg egymásért?

Figyelt kérdés

Szexuálisan soha nem kívántunk még így valakit mint, ahogy egymást.

Elsodort minket egymástól az élet, de tartjuk a kapcsolatot. Ha találkozunk egyszerűen nem tudunk megálljt parancsolni magunknak. Amióta "összejöttünk" azóta egyikőnknek sem lett új kapcsolata, keressük azt a tüzet másban ami kettőnk közt megvan.

Én eltudnék többet is képzelni vele, de most sehogy nem megoldható, én is most kezdtem új életet más országban, ő meg a jelenlegi helyén építi sikeresen a karrierjét.


Az oké, hogy működik köztünk a kémia, de fél év különlét után is ugyan minden oké, mintha nem is lett volna az a pár hónap.

Ti, hogy vennétek ezt a szituációt?



2017. okt. 22. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Abban nem lennék biztos, hogy csak veled van.

Fél évente néha dugtok, ennyi. Kicsit el van ez túlozva. Hány évesek vagytok?

2017. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!