Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti mindig szépnek érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mindig szépnek érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Hatással van erre a párotok véleménye, esetleg az, hogy mennyi férfinak tetszetek/tetszettetek?


Csak mert sokaktól hallani, nem szabad mástól függővé tenni az önbizalmunk. Viszont elvileg jólesik, ha szépnek látnak mások. Akkor?


Illetve, megítélhető-e, hogy szép-e valaki az alapján, hogy viszonyul hozzá a környezete, a férfiak?


2017. okt. 24. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%

A bók és az önbizalom két külön dolog.


Ha valaki bókokból építi fel az önbizalmát, az ha nem kap bókot, nincs önbizalma. Ha magadból építed fel, akkor is megvan, ha nem nyalják a popsidat.

2017. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Én általában igen :)


20L

2017. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Mindig ocsmánynak érzem magam. Néha extragusztustalanul, embertelenül, ijesztően ocsmánynak, amikor pl. átugrok a boltba és nem vagyok kisminkelve, a hajam nincs megcsinálva, nem vagyok normálisan felöltözve. Ha "kicsípem" magam, akkor csak simán könnyfakasztóan, szuicid gondolatokat ébresztően ocsmánynak.

Egyébként nincs különösebb hatással erre mások véleménye. Nem mondta még a szemembe senki, hogy "úristenhogynézelki". Ha megbámulnak az utcán, pár percig kellemetlenül érzem magam, de utána elfelejtődik.

Tetszeni pedig nyilván még nem tetszettem senkinek.

2017. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem érzem mindig szépnek magam, mert nem is foglalkoztat általában ez a kérdés. Annyi minden más is jellemez, hogy ez sokadlagos. Párom bókjai nagyon jól esnek, némileg talán építi az önbizalmamat, de leginkább a biztonságérzetemen segít, hogy ő akkor is szépnek lát, ha kócos, zsíros hajjal kelek reggel. Ha meg kicsípem magam, nem is hagy kijutni a lakásból, amíg "el nem kap" :D
2017. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sosem érzem magam szépnek. Mindig is utáltam magam.
2017. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Nem érzem mindig szépnek magam, de nem is érdekel. Vannak napok, mikor a szépség századrendű. A párom véleménye nincs erre hatással, hiszen a szerelem nem objektíven lát. Neki mindig gyönyörű vagyok, tehát hiába akarnám erre építeni az önbizalmam.

A szépség önmagában nem elegendő ahhoz, hogy a férfiak körülrajongjanak, vagy jó véleménnyel legyenek rólad. Ehhez jó duma, jó személyiség, kisugárzás kell. Sajnálom azt a nőt, akit csak szépnek találnak a pasik, de semmi többnek ennél. Szóval mondjuk attól, hogy a férfiak oda vannak érte, nem biztos, hogy valaki szép. Pláne, hogy a szépség mindenkinek mást jelent.

2017. okt. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Többször érzem magam rondának, mint szépnek.
2017. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Az esetek többségében igen, de nyilván mindenkinek lehetnek sz-r napjai.

Igen, jól esik, ha a párom szépnek lát, de mondjuk ha én kifejezetten aznap nem tetszem magamnak, mert mondjuk menstruálok, fel vagyok puffadva, undorítóan érzem magam, hisztis vagyok és kijött egy pattanásom, akkor nem fogom meggondolni magam, csak mert a párom azt mondja, jól nézek ki vagy csinos vagyok a ruhában, akármi.

Nyilván az, hogy hány férfinak tetszem valamilyen szintű visszajelzés arról, hogy nem vagyok bűnronda, de igazából minden szubjektív, és biztos van valahol olyan pasi, aki kifejezetten csúnyának talál, szóval erre alapozni megint nem érdemes :D

2017. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Más bókjából önbizalmat építeni meg nem lehet és nem is szabad, mert akkor mások kritikája pikk-pakk le is fogja rombolni.
2017. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokáig nem éreztem magam szépnek. A külvilágtól vártam a pozitív visszajelzéseket.

Ma már úgy kelek fel, hogy nem egy bányarém néz rám a tükörből, hanem egy frissen ágyból kikelt nő, aki kócos, és gyűrött.

És nem hat meg, hogy kapok bókot vagy leszólítanak, vagy bármi, én szép vagyok, és pont.

Önértékelés kérdése az egész

2017. okt. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!