Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzóbbak a telt ajkú nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzóbbak a telt ajkú nők a férfiak szemében?

Figyelt kérdés

Az eltelt 3-5 évben kb tízszer annyi nőt làtni telt, szépen ívelt ajkakkal, mint koràbban. Leginkàbb a médiában, de lassan azért már az utcàn is.

Nyilvàn ennek jelentős része plasztika (az insta celebeké legalàbbis biztosan).

Nekem is telt ajkaim vannak, de azért nem annyira, mint mondjuk nèhány híres instagram modellnek.

Emlékszem, anno még sokan megjegyezték gyerekkoromban, kamaszkènt, milyen szép ajkaim vannak. Most azonban, hogy a médiàban az enyémnél sokkal feltűnőbbekkel találkozni, már nem kapok bókokat, nem szúr szemet az embereknek.


Valóban a férfiak miatt műttetik a nők, vagy inkàbb maguk miatt?


(Nekem tetszik a sajàtom, de nem töltetném fel ha keskenyebb lenne se, nem szeretnék magamon semminemű plasztikai beavatkozàst, se arcon, se máshol)


Linkelnék képeket, csak telefonról nem megy.

(Kb olyan szám lehet, mint Candice Swanepoel-nek -màr ahol nincs neki sem dúsabbà photoshoppolva)


2017. okt. 25. 08:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Őszintén szólva eddig 1 nőnek se az ajkait néztem, de most rágugliztam pár kedvenc színésznőre, egyiknek vékony, másiknak normál.

Nálam egy mosoly sokkal többet ér.

2017. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A telt ajkak szépek, nőiesek. De csak a természetes a szép. Azok , akik brutálisan feltöltik, inkább taszítóak számomra. Szoktam mondani, na ez is feltapadt az ablak üvegre, és két hétig nem tudott eljönni onnan.
2017. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
... lejönni...
2017. okt. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Számomra egyértelműen. Dehát csak guglizz rá, hogy "Kyle Jenner before after" :D
2017. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tetszik ilyenis olyanis. :) Nálam ez mem alak kérdése
2017. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
A természetesen telt ajak valóban vonzó, de amúgy nekem ez nem szempont, számomra tökéletes lehet egy vékony sportos lány keskeny ajkakkal. Botox ajkak viszont inkább komikusak és megmosolyogtatók, mint szépek, olyan mint egy élő karikatúra...
2017. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
mosoly többet számit
2017. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sokadlagos dolog a férfiak szemében. Nyilván van, akiknek nagyon tetszik, van, akiket nem érdekel... Az fontosabb, hogy összhangban legyen az arcoddal.

A plasztikáról amúgy annyit, hogy akinek minimális esze van, és ilyesmire adja a fejét, az inkább szilikont tetet be, nem feltölteti. Az még szép is tud lenni, ha olyan az illető arca hozzá. Nekem mondjuk sose fordult meg ilyesmi a fejemben, mert természetes módon teltek az akjaim. De egy ismerős leányzó megcsináltatta, és neki speciel nagyon jól áll, alapból kb résnyi ajkai voltak. Nem az a kacsaszáj effekt, ami gyomorforgató. Az instacelebek egy része pedig csak úgy sminkeli, hogy nagyobbnak látszódjon, nem kiemelkedően vastag, 1-2 kivételt leszámítva. A motiváció pedig mindenkinél más. Valaki, csak a saját ízlése, egoja miatt csinálja, valaki csak a feltűnésért, másoknak való megfelelési kényszerből.

2017. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A dus (voros) ajak tudat alatt a ffiakat a p.ncira emlekezteti, tehat erosen szexualis toltettel jar, ezert noveli meg boldog boldogtalan.

Egy ponton tul viszont mar vicc kategoria.

2017. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt sem a méret számít, hanem az esztétikum, és sokan ott rontják el, hogy csináltatnak "jóú nagyot" aztán ilyen Geronazzo Márja jellegű ocsmány torzszülöttek lesznek tőle, ami se nem szép, se nem esztétikus.
2017. okt. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!