Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás utáni ürességérzéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni ürességérzéssel, enerváltsággal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem a volt páromat, és amióta kezdnek elmúlni az érzéseim, nagyon üresnek érzem magam. Se energián, se motivációm nincs. Csak arra vagyok képes hogy egész nap feküdjek. Senkit nem tudok most szeretni, teljesen lenullázódtam és kiégtem érzelmileg. Tippek ez ellen?

2017. okt. 25. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs csodamódszer, ez egy ilyen időszak.

Szerintem fontos, hogy úgy is kezeld, mint egy időszakot, amin túl fogsz lépni, ne hagyd hosszú távon, hogy beleragadj ebbe. Fogalald el magad, amennyire tudod, mozdulj ki, ha lehet. Gondolj a jó dolgokra, szép emlékekre, és próbálj meg az egészből tanulságokat levonni: mit fogsz legközelebb jobban csinálni, milyen módon tudnál ebből emberileg építkezni?

2017. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha eszedbe jut a párod v. Emlékek. Tedd fekete fehérré, magadat ne látsd a képben. Kicsinyísd le a képet, fehérítsd ki, és üres kép legyen. Ha mozgó emléket látsz, játszd le gyorsítva visszafelé cirkuszi dallammal. Állítsd meg a képet, kicsinyítsd le 80% ra, utána told el balra vagy képzeld a fejed mögé és onnan told el messzire. A párodra gondolva lásd kicsinyítve fekete fehérben és told el a képet magadtól.

Gondol valamire, amitől hányingered van. Nagyítsd ki a képet, érezd a hányingert, majd a kép jobb és bal alsó felső sarkában képzeld el az exed fekete fehérben, koncentrálj a hányinger keltő képre. Most néz a képekre bal felső, jobb felső, bal alsó, jobb alsó. Nagyítsd ki a barátod képet lásd motion 50% és látod az exed mögött a hányingert kiváló képet is. Kicsínyítsd le, és ezt most jobbra told, majd balra, jobbra le, balra le, és végül jobbra, és told el messzire vagy a fejed mögé képzelve, onnan told el messzire magadtól.

2017. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Gondolj egy emlékre, amikor te magad miatt voltál boldok, mert elértél valamit, amiért küzdöttél pl. Egy vizsga után.

Érezd azt az érzést, lépj be a a képbe, ne csak kivülről lásd magad, hozd közel, amit látsz. Tedd jobbra ezt a képet, erre figyelj.

2017. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor múlik a szerelem, az fájdalommal jár. Megváltozik, felborul a test hormonháztartása, minden szürkévé, egyhangúvá, sivárrá válik egy időre. Mondom; egy időre. Időt kell tehát hagyni, mert csak az képes begyógyítani az ilyen sebeket. Próbáld valamivel (ha csak percekre is) lekötni magad, keress új élményeket, keresd a szépet. Egy jó illat, egy szép festmény, vagy táj, egy szép ember, vagy bármilyen esztétikai élmény sokat segít ilyenkor, mert néhány percre megszűnik a kínzó üresség. És pontosan erre kell törekedni; a perc túlélésére. Aztán a következőére...

Évezredek óta nincs jobb módszer.

2017. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a szerelmi, szakítás utáni sebek sosem gyógyulnak be teljesen
2023. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!