Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy lány, már sok ideje chatelünk, egyszer randiztunk is. Az jó volt. Utóbbi időben elég kevésbé válaszol bőszavúan, de azért válaszol és ettől függetlenül nyitottnak tűnik, ő kevésbé ír nekem magától. Szóval elhívtam második randira, amibe bele is ment, aztán nem tudtuk összehozni az időpontot (amit mondott időpontot, az nekem sajnos pont nem volt jó), aztán kérdeztem utána mégegyszer következő hétre, hogy akkor mikor, és az már totál off neki. Mondtam, hogy sajnálom, hogy nem jön össze, amire azóta nem reagált. Jól gondolom, hogy ez annyi? Szerintem elvárható lenne, hogy reagáljon és esetleg ő kérdezzen meg, vagy csak áltatom magam? Nekem kéne harmadszorra is megkérdezni, hogy mikor?

Vagy ha nem tetszem neki, akkor miért válaszol és miért megy bele látszólag a randiba?


u.i. ja és barátnőjétől tudom, hogy bejövök neki, meg jelét is adta végülis a legelején, de azóta egyre kevésbé...


2017. okt. 25. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor ez azt jelenti hogy az első rundi után már nem jöttél be neki. Nem voltál neki nagy szám, különben akarna veled talizni újból.
2017. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kerdezd meg megegyszer, es ha akkor is ezt latod, hogy nem nagyon reagal vagy nem olyan lelkes akkor hagyjad.
2017. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy találkozott volna velem előzőleg, csak nekem nem volt jó az időpont (amit nyilván előtte nem tudott).

Szóval lehet csak időhiányban szenved és amiatt nem ír. Amúgy első randi óta elég sokat bezséltünk, mert már rég volt, azóta külföldön voltam pár hetet munkaügyben.

2017. okt. 25. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor sem érdekelheted túl komolyan ha vissza sem ír
2017. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jogos, de akkor leaglább hajtson el...
2017. okt. 25. 16:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!