Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik nektek egy nő van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik nektek egy nő van, úgy hogy ahelyett, hogy éreztetnétek vele, pont az ellenkezőjét teszítek?

Figyelt kérdés
Tudom gyerekes dolog, de nem hagy nyugodni a dolog. Van egy férfi, aki már nagyon régen tetszik. Szoktam figyelni mikor más nőkkel beszél és velük vihorászik, poenkodik. Velem teljesen más. Feszült és komoly mindig, nem engedi el úgy magát a társaságomban. Ennyire taszító vagyok neki? Velem is kedves és illedelmes amúgy, de nem olyan felszabadult , mint másokkal.
2017. okt. 27. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem tűnt fel, hogy te is feszült és komoly vagy, nem engeded el úgy magad a társaságában? Hogy jópofizzon így veled? A többi nővel futatja magát előtted. A színház neked szól. Legközelebb egy ilyen fellépés során tapsold meg, had mosolyogjon rád is. Csak lehetőséget kell teremtened a közös vidámságra.
2017. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Zavarban vagyok mellette, de probalom leplezni. Közvetlen vagyok, viccelodok, latom rajta, hogy figyel es koncentral, de be van feszulve. Nem akarok mindenbe jelet látni, de megorjit a téma, velem miért ilyen fura.
2017. okt. 28. 08:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel neki akkor is csinálhat ilyeneket: pl. a legidegesítőbb amikor levegőnek vesz mintha te ott se lennél, kerüli az embert és rá se néz...
2017. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De a furcsa az, h érdeklődik rolam, ha nem beszelgetek vele, akkor mindig feldob valami témát stb, pedig nem lenne kötelező velem beszelgetni. Ha nem veszek róla tudomást láthatóan zavarja a dolog.
2017. okt. 28. 13:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát valamiért más veled. Lehet mindkét véglet. Vagy nagyon tetszel neki ezért zavarba hozod vagy teljes mértékben hidegen hagyod azért viselkedik veled így ilyen taszítóan és látszólag közömbösen.
2017. okt. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!