Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátomat?

Figyelt kérdés

Régen volt nálunk (még a szüleinkkel élünk), sok dolog közbejött, így mostanában ritkán sikerült találkozni.

Mivel lepjem meg annak örömére, hogy "helyreállt" a rend? :)

Mindenféle szexis és nem szexis ötletet várok :)

Tudom, mindenki más és ti nem ismeritek őt, nekem kell tudni, de ha leírjátok, ti minek örülnétek, hátha találok köztük valami szuper kis ötletet.

Köszönöm a segítséget.


2017. okt. 28. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
2017. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.: bármilyen furcsa is, nem szereti a számítógépes játékokat ;)
2017. okt. 28. 11:45
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha együtt vagyunk, inkább velem tölti az idejét, nem mellettem, ha világos, hogy értem.
2017. okt. 28. 11:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár én nő vagyok, de nekem pont az esne jól, ha nem lenne semmi különleges. Hogyha az lenne az ajándék, hogy minden ugyan olyan lenne, mint régebben amikor gyakrabban találkoztunk. Ha ugyan azokat a saját kis privát dolgainkat csinálnánk, mint akkor.
2017. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. Ebben lehet igazság :) csak együtt lenni minden nélkül
2017. okt. 28. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
süti v ebéd v vacsi. Már úgy, h te készíted.
2017. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6.: ez természetes szokott lenni, ha jön
2017. okt. 28. 12:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Bilincseld magad az agyhoz :)
2017. okt. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!