Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a társadalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a társadalom megítélésében az a férfi király aki már rengeteg nővel szexelt, rengeteg barátnőn "túl van", viszont ha egy nő szexelt túl sok férfival annál nincs nagyobb szégyen?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki benyögi férfiként, hogy már 40 nővel volt életében például, akkor azt mondják neki, hogy ez az Bélukám, 40 nő eddig? az szép teljesítmény, király vagy, faxa gyerek vagy

Viszont ha egy nő nyögne be egy ilyet egy társaságban, hogy már 40 pasival lefeküdt, akkor "mekkora ordas nagy qurva vagy"

Tehát hatalmas a különbség a kettő között, ég és föld.

Hogy alakult ez a nézet ki társadalmi szinten?


2017. okt. 28. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az baj, ha én pont leszarom, miről hogy vélekedik a társadalom és úgy élek, ahogy szeretnék? Ezt neked is tudom javasolni.
2017. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Engem se érdekel hogy a társadalom mit gondol rólam. Teszem ami jól esik és nem érdekel, hogy ki mit szól hozzá.
2017. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
olvass utána, vagy menj el szociológusnak. Akkor kutathatod is a témát :)
2017. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Heart of Darkness ***** válasza:
88%

Mert az emberek hülyék. Én sose tartottam nagyra senkit azért mert tegyük fel, hogy lefeküdt 40 nővel.. és aztán? Kit érdekel?


Egyébként meg egy nő nem lesz attól r_banc mert több partnere volt a társadalmilag megszokottól. Legalábbis véleményem szerint, hogyha nem csalja meg a párját és nem érdekből teszi, hanem azért mert élvezi akkor nincs ezzel gond.


Lehet csak én látom így, bár én soha nem szerettem volna 40 nőt, de még 10 nőt sem. Megelégedtem volna eggyel akivel boldogan élhetek.

2017. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

Nemi szerepek. Olyan ez minthogy a férfinak kell kezdeményezni és hódítani a nőnek meg tartásának lenni és kiválasznani a megfelelő partnert.

Lehet van ebben valami ösztönös dolog is. Nem érzik a férfiak ösztöni szinten elfogadhatónak az ilyen kicsapongó nőket. Nem biztonságos partner a gyermek közös felneveléséhez. Mivel egy nagy ribi és lehet elhúz más farkak után a gyereket meg otthagyja.

2017. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
#5 mert egy kicsapongó férfi aztán nagyon megbízható partner. Ebbe inkább bele se menjünk...
2017. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
Mégis összejönnek velük a nők és csodálkoznak amikor egyedül nevelik a gyereket, mert apu talált új puncit.
2017. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Na vajon miért? Segítek. Kik vezetik, irányítják, szabályozzák a társadalmat gyakorlatilag mióta az első civilizációk létrejöttek? Na? A férfiak. Majd nyilván olyan törvényeket fognak hozni és olyan szokásokat kialakítani amik nem nekik kedveznek. Ja nem... De mindennel így van ez. Mindig annak a legjobb, aki a társadalmi piramis legtetején áll.
2017. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%
Amit szabad Jupiternek ... Isten is megmondta, hogy a férfi a teremtés koronája.
2017. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Te nő szájából hallottál már olyat, hogy király vagy, ha 40 nővel szexeltél? Ugye nem.

Egyszerűen azért, mert pont úgy qurvának tartjuk az ilyen pasikat. Pl. szakítás után búfelejtőnek (egy-két menetre) megfelel. De komoly kapcsolatra kell a francnak.

Egymás között, a legjobb barátnők is tudják, hogy kinek hány pasival volt szex. Mégse ítéljük el.


Nem akarunk apácák lenni.

2017. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!