Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akad itt olyan, aki a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad itt olyan, aki a neten találta meg élete párját?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem csak egy futó kaland lett belőle, hanem komoly kapcsolat, esetleg élettárs, házasság, gyerekek. Elmondanátok, melyik oldalon ismertétek meg egymást, és hogy mennyi idő telt el az első találkozásig? Vagy bármit, amit el szeretnétek mesélni.
2010. máj. 30. 14:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már nem vagyok fiatal, de 2 évvel ezelőtt a LoveBox-on ismertem meg a párom. Pár nap után találkoztunk, és nagyon gyorsan összeköltöztünk. Életem legjobb döntése volt.

52/N

2010. máj. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Velem pontosan ez történt:) történet ott kezdődött,h egy érdeklődési körünk volt,és így ő vipen látta az msn címem és felvett msnre. Nagyon jól elbeszélgettünk,és úgymond neten keresztül kezdtünk el "járni"...:D 10 hónapra rá sikerült találkoznunk,mivel nagyjából pontosan 250 km-re lakunk egymástól sajnos. Lassan,ha a találkozástól nézzük, másfél éve vagyunk boldogok egymással,plusz aza bizonyos 10 hónap:) El nem tudnék képzelni mást magam mellett,és ezek előtt én csak nevettem magamban azokon,akik ilyesmit mondtak,h neten keresztül találtak KOMOLY párt,és aztán a sors iróniájaként velem is ez történt,szóval nem minden netes kapcsolat becsapás vagy futó kis kaland...:)
2010. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem de két nagyon jó barátom igen! az első már 4 éve él boldogan és babájuk 6 hónapos. A másik barátom pedig két éve és ép útban van a gyerkőc!
2010. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A lányom már 7 éve ismerte meg a jelenlegi férjét egy netes oldalon (de idöközben ez az oldal már nem létezik), egy ideig csak a neten keresztül ismerkedtek, megszerették egymást és utána egy évig együtt éltek, mielött összeházasodtak volna. Idöközben van egy kia házuk (elég sok kölcsönnel ugyan) meg egy kisfiuk, és nagyon szépen megvannak egymással.
2010. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!:D

Chat.hu-n:) 7 éve ismertem meg, beszélgettünk, kb 2 év kellett mire találkoztunk. Azután szakított a párjával, én az enyémmel, és ismét találkoztunk, aztán írt egy sms-t, h szeret, de nem aggódik, mert tudja, h én is őt:):) augusztusban leszünk 2 éve házasoki, 1 éves a lányunk:):)

Azt megkérdezhetem , miért?:)

2010. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
27/L - 15 hónapja az internet segítségével találtam meg a párom, bár azóta már biztos vagyok benn, hogy előbb-utóbb anélkül is találkoztunk volna, annyi szálon kötőtik az életünk :) Fél évvel a netes egymásratalálás előtt ő már látott egyszer, s ahogy ő mondta "lefagyott" , tudta, én vagyok akit keres... akkor még friss válása miatt nem keresett me, s mikor rá pár hónapra meglátott egy társkereső oldalon ( ahova mindketten egy időben regisztráltunk, pár nappal korábban) , nem akart hinni a szemének...írt nekem, és már az is érdekes, hogy ő volt az egyetlen akinek annak ellenére válaszoltam, hogy nem volt fent fényképe.Pár levélváltás után kiderűlt elvált, ami miatt megszakadt a levelezés, de pár nap múlva hatalmas csokor virág várt a munkahelyemen...amit nem lehetett nem megköszönni :) Ismét levelezni kezdtünk,kb. másfél hónap után találkoztunk, első pillanatban éreztük mindketten, hogy "erre vártunk, nincs értelme tovább keresni" - 2 hét múlva már szerelmet vallot, ami nekem volt korai, majd beteg lettem, emiatt és a bizonytalanságom miatt nem találkoztunk 2 hétig, de nagyon kitartó volt, mikor renbe jöttem újabb randi következett, s azóta is együtt vagyunk, őszre összeköltözést tervezünk, és aztán jöhet a kiscsalád :)
2010. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Húgom, jó pár éve, azóta házasok és 1 éves az unokahúgom :)
2010. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is, és ha nincs net, akkor tuti nem találkoztunk volna soha (220 km távolság). Egy alkotós fórumon ismerkedtünk meg, és az elejétől kezdve nagyon odavoltunk egymásért, pedig szerelem még nem volt,csak nagyon egy húron pendültünk. Aztán 3 hónap múlva találkoztunk, utána már minden hétvégén találkoztunk. Nehéz volt sok dolog miatt, de kijelenthető, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve.

7 éve vagyunk együtt.


24L

2010. máj. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
igen.. love.hu
2010. máj. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

harmadunokatesom a ferjet chaten

a ferj munkaja miatt kikoltoztek frankfurtba, programozo a tag, es lany nem dolgozik, hanem a 2 eves kislanyukkal foglalkozik otthon, mikozben apuka halalra kersei magat

2010. máj. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!