Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a PUA. HU ról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a PUA. HU ról?

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 23:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

Ez az egész pua dolog valami hihetetlen taszító számomra. Az egy dolog hogy lehúzzák elég rendesen azokat a pasikat akiknek nem megy a csajozás és beetetik őket ezzel, hogy fizess mindenfél táborért, coahingért aztán majd becsajozol. Sokkal rosszabb szerintem ahogy a nőket leírják, tárgyiasítják. A magyar se semmi, de a pua amcsi verziója végkép bicskanyitogató.


Szóval a véleményem hogy a pua.hu meg ez az egész mozgalom messzire kerülendő.

2017. okt. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Még nem látogattam meg ezt a webhelyet. Nem is tervezem.
2017. okt. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
25%

"A magyar se semmi, de a pua amcsi verziója végkép bicskanyitogató."


Miért is bicskanyitogató pl. egy James Marshall? Vagy egy RSD Tyler? (ha a mondanivalóját is végighallgatod, nem csak megnézel fél percet egy rejtett videós csajozós videójából megfelelő kontextus nélkül).

2017. okt. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Utána néztem már régebben. Asszem a kedvencem az volt mikor valamelyik amcsi vezető azt tanította, hogy a nőket el kell szigetelni a családjuktól, barátaiktól meg nem kell hagyni, hogy dolgozzon hanem legyen a pasira utalva és akkor milyen jól meg lehet őket tartani. De biztos csak ki volt ragadva ez is szövegkörnyezetből. Nem másfél percet láttam egy videóból, hanem még mikor először hallottam róluk megnéztem a hivatalos anyagaikat, miket írnak, videókat (azért komplett könyvet nem olvastam el), de egyszerűen hihetetlen. Lényegében légy egy tapló, mert az a férfias, nem a kedveskedő virágot vivő pasi kell a nőknek.
2017. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Aszongya, "már nem fél a lányoktól".


Igen, mert mind rablógyilkos. És egy ogre kinézetű fazon mellé van írva, aki ha egy félelmetes lány megtámadja, simán leüti. De ő nagyon félt.

2017. okt. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Ti olvassátok ezt? XD Jó kis reklám ez az oldalnak.


"El van hízva, nincs pénze, mégis mindig bomba nője van."


Ez no komment. Kisebb gondja is nagyobb annál, hogy nincs nője. Nem ám, fejleszd magad, fogyj le, keress munkát. Nem. Dugj bombanőt. Azt is elfogadja a Főtáv.

2017. okt. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Lehuzas az egesz. Kb. Kikegyed es Cosmolopitan bolcsesseg fiuk reszere.

A ferfi szot direkt nem hasznalom.

2017. okt. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

ezt már végigrágtuk egyszer meg sokszor. Akk is kiderült h ez már a 70-es évek óta létezik, tehát semmi új nincs benne. Olvass utána a neten, a wiki ingyé van még.

Am erőltetett dolog...

2017. okt. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Csak a lehúzásról szól. Attól, hogy ilyenekkel foglalkozol, még nem leszel se jobb képű, se magasabb, se gazdagabb (sőt inkább szegényebb), tehát nem lesz nagyobb sikered a nőknél.
2017. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Semmi ilyet nem tanított, megosztott trollkodásból egy képet (amit még csak nem is ő csinált, hanem valahonnan kölcsönvette, ott a kép alján a forrás) és sok hülye újságíró meg kitalálta, hogy biztos ezeket tanítja. :D (mindezt anélkül, hogy akárcsak egy előadását is végignézték volna előtte).
2017. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!