Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet facebookon kirakni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet facebookon kirakni úgy hogy kapcsolatban vagyok hogy ne jelenjen meg üzifalon? és csak adatlapomon látszon

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy, hogy amikor először beállítod, akkor titkosra teszed a láthatóságot és mondjuk egy kis idő múlva beállítod láthatóra
2017. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak lehet hogy ha lésőbb láthatóra állitom akkor is megjelennik üzifalon hogy megváltoztattam
2017. okt. 31. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek akarod kirakni, hogy kapcsolatban vagy ha ennyire be vagy attól kaksizva, hogy megjelenik az üzenőfaladon és esetleg meglátthatják mások?!
2017. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért titok?Vagy nem akarod vállalni?
2017. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a kérdező egyszerűen nem vágyik a millió félig ismeretlen ismerőse likejára, meg hozzászólására. Meg tudom érteni. Ilyen megfontolásból nekem a facebook pl se a kapcsolati státuszomat nem írja, se a születésnapomat. Persze felmerül a kérdés, hogy ha az ok a kérdése mögött, akkor egyáltalán miért szeretné beállítani. Egyébként azt szerintem meg lehet tenni, hogy beállítod, és rögtön törlöd az üzenőfaladról a hírt.
2017. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!