Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogyan fogadnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan fogadnátok a fiúszerelmet a barátotok esetében?

Figyelt kérdés

arra gondolok (egyszerűsítve most), hogy van két fiú, mindkettőnek van bnője régótam, de egyszer csak egymásba esnek nagyon. és ezt el is mondják a bnőjüknek, de akkor így ha nem titokban van, akkor ezt tudjátok külön kezelni, hogy "az pasis ügy, az más" és nem befolyásolná a fiú-lány kapcsolatot vagy így megharagudnátok a barátotokra?


mi most így vagyunk, és mindketten elmondtuk a bnőnknek, ők meg gondolkodóba estek meg már egymással is beszéltek.


de ki hogy reagálna? tudnátok úgy folytatni mincdent, m ine azelőtt, hogy ha őszinte a pártok és elmondja, hoghy van egy fiúszeretpője is?


(végül is sztem nem befolyásolja egy fiú-fiú kapcsolat a fiú-lány kapcsolatot, de érdekelne, ki hogy látja)


mi 22f és 23/f


2017. nov. 3. 14:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Mi a különbség ezen a téren?

Neked a párod nem elég, hanem mást szeretsz. Tökmindegy, hogy ez a más fiú vagy lány.

Az azonos neművel való megcsalás is megcsalás.


Miért kell neked egy lányt hülyíteni, ha meleg vagy?

2017. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék a barátommal. Ha beleszeretett valaki másba, akkor úgy érezném engem nem szeretett eléggé ahhoz, hogy elég legyek neki egyedül. Megérteném, de nem tudnám a kettőt külön kezelni, mert a szerelem az szerelem, nem számít melyik nem felé irányul
2017. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

épp ez a lényeg h nem !!!

én is meg ő is megtartjuk a bnőnket és heterók vagyunk !!! még akkor is he belmém beszéled az ellenkezőjét.


elolvastad egyáltaléán amit írtam? pont az a lényeg h senkit se hyülyítünk senkit se csapubnk be, nomrálisan mindketten elmondtuk a bnőnknek !!!! fde azt is elmondtuk h a fiúszerelem az más és nem érinti a mostani kapcsolatainkat velük. akkor miért is hülyítem?

2017. nov. 3. 14:08
 4/23 anonim ***** válasza:

A fiúSZERELEM azt jelenti, hogy melegek vagytok.


Nekem is van barátom, akit szeretek, jobban mint a testvéremet, de nem vagyok belé szerelmes ember.

Nem lehetsz szerelmes olyanba, aki nem vonz testileg is. MELEG vagy és fogadd el.

2017. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

na ilyenkor mondom h mekkora állatság a kategorizálás mert attól mert bele szerettünk egymásba, még egyikünk se lett így hirtelen meleg. eszünk ágába sincs öszeveszni a bnőmkkel !! szóval ha ez újdopsnág lenne vkinek, akkor létezik heteró fiúk közt is szerelem, csak talán ritkább, vagy tudom is én ....

elgondolkodtál azon ha meleg lennék akkor inkább titkolnám és nem mondtam volna el a bnőmnek?

2017. nov. 3. 14:11
 6/23 A kérdező kommentje:

4

téynleg? és akkor én is meg a bnőm is csak álmodtuk amikor együtt voltunk? meg a szerelmem barátnője is azaz már összesen 4-en képzelődünk?

(és azt se mondtam h nincs testi vomnzódás, persze h van, de nem meleg módon !!!!!!!! csak smár, szeretgetés és max orál. más nincs)

2017. nov. 3. 14:17
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szóval beleszerettél valaki másba, ez nem egy olyan dolog amit a többség csak úgy elnéz és jó képet vág hozzá, ha ezt el mondod semmi sem marad a régi és nagy eséllyel vége lesz a kapcsolatodnak.


Amúgy meg nagy eséllyel minimum biszexuális vagy, csak magad előtt is tagadod, egy hetero nem fog beleszeretni egy vele azonos nemű emberbe. Nekem is van nagyon közeli barátom akiért a tűzbe mennék, de úgy szeretem mint barátot, a szerelem az teljesen más.

2017. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

"csak smár, szeretgetés és max orál. más nincs"


:D :D :D és komolyan le mered írni, hogy nem vagy meleg (de legalábbis bisex)...

2017. nov. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

hát pedig mindketten elmondtuk a bnőnknek de egyelőre nincs összeveszés ... az enyém hajlik rá h tudja külön kezelni a sráccal való kapcsolatomat és a mienket.


és nem, nem vagyok se meleg se bi, nem hiszem már el, ha 10x beszélitzek belém, akkor se. nem értem, hogy két fiú közötti szerelem ugyan már miért csak melegek vagy bik között alakulhatna ki? ez olyan tipikus első látásra fellángolás na de azóta is tart viszont nem csinálnék soha olan dolgokat egy fiúval, mint a melegek ... na meg neki se jutnaa ilyen eszébe, ős is telejsen heteró.

2017. nov. 3. 14:37
 10/23 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mintha egy másik lányba szeretne bele, és irántam legfeljebb barátságot érezne. Semmi értelme együtt maradni vele. És egyetértek a többiekkel, legalábbis biszexuálisak vagytok.
2017. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!