Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha felköszöntöm az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha felköszöntöm az exem névnapja alkalmából?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk elég lezáratlanul, de inkább haraggal, 1 évig voltunk együtt. Hiányzik ,ezért (is) gondolkozom,hogy felköszöntsem-e (csak fb-on egy boldog névnapot irnék) esetleg hátha tovább merül a beszélgetés, nem feltétlenül azt akarom,h újrakezdjük, csak hallani felőle..Viszont azt se akarnám, ezzel jelezni,h nem tettem túl magam rajta,főleg ha ő már nem érez semmit, de gondolom ezzel azt jelezném..szerintetek?

Tudom hagynom kéne már és túllépni rajta,de nem annyira egyszerű..


2017. nov. 4. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel azt jelzed,hogy m,ég mindig nem tetted túl magad Rajta. De mi is ezzel a hiba?1 évig voltatok együtt, két hónapja szakítottatok. Ha úgy érzed köszöntsd fel,nem tudod kitalálni,hogy Ő mit gondol és hogyan reagálhat rá.


Ha végérvényesen lezártátok csupán figyelmes gesztusnak veszi. Ha vannak Bennetek még elvarratlan szálak lehet,hogy közeledésnek veszi. Ha viszont nem lépsz tovább tudni fogja,hogy nem az újrakezdés reményében tetted.

2017. nov. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs semmi szégyen abba ha így megtudja hogy te még nem vagy túl rajta. De ez az én véleményem :D

Az exed helyében én értékelném

2017. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!