Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Számotokra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra milyen női parfümnek van ellenállhatatlan illata?

Figyelt kérdés
Amolyan femme fatale illatra gondolok. (A kérdést puszta kíváncsiság szülte)
2017. nov. 9. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én valahogy nem ilyen kencéktől indulok be, hanem az érzéstől. De kinek mi...
2017. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pff így ezt meg nem mondom, de egy nőies illattal szerintem nem lehet mellé lőni :)
2017. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
kellemes, gyümölcsös ^^
2017. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%

Az 1500-ös Lada utasterében lévő, olaj, benzin, cigaretta és az ülések bőrillata.....ami már 78-óta áll benne.

Hát az minden férfiből kihozza a tesztoszteront :DDD

2017. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Amelyiket nem én fizetem!


De parfüm csak 50000-felett van normális!

2017. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a női parfümöket. Ha idenyomnak pár illatot akkor el tudom dönteni, hogy melyik tetszik legjobban, de így zsigerből fogalmam sincs melyiknek milyen illata van.
2017. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De mégis, amiben mi dominál? Eddig írtátok hogy nőies, kellemes, gyümölcsös.
2017. nov. 9. 20:53
 8/16 anonim ***** válasza:
Amilyen a Zsófinak van. Fogalmam sincs, hogy milyen illat, és ti se tudjátok, hogy ki az a Zsófi, de baromi finom a parfümje :DDD
2017. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A nő saját illata. Illatokat akarok élvezni, beülök egy drogériába. A parfüm, inkább taszít, mint vonz.
2017. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Köszi, 8-as, én is szeretem! ;D
2017. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!