Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Járnátok olyan férfiva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Járnátok olyan férfival, akinek hiányzik 2 foga?

Figyelt kérdés
Hiába ápolja fogait, hiába jár rendszeresen fogorvoshoz. Mégis ki kellet húzni a két fogát.

2017. nov. 10. 12:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
legalább az első kettő? XD
2017. nov. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem csajként írok, a legtöbb embernek úgy a kései huszas éveire hiányzik 1-2 foga, általában hátulról. Van pár mázlista aki sokáig megússza a la nagyapám aki 74 évesen járt először fogászaton ilyen ügyben és a la ükapám aki a legenda szerint 101 éves korában nagy bulit csapott, mert "most lett újra 1 éves" és az ő fogsora is teljes volt.


De a többség nem ilyen szerencsés. Még aki tesz elllene az is ráfaraghat. Nagyanyám is biztos mosta a fogát, de ha egyszer magától kihullott neki az összes 40 éves korában az ellen tenni nem lehetett...

2017. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én járnék, ha nem lennék foglalt. Nekem is hiányzik 2, tudom, milyen az, amikor az ember ápolt és igényes is, de hülyén nőnek a fogai vagy olyan genetikai hulladék fogakat örökölt, hogy minden megelőzésre tett kísérlet ellenére is húzni kell. Nyilván amúgy lehet látni, ki az, akinek azért nincs meg a foga, mert szerencsétlen, és kinek azért, mert nem ismeri a fogkefét és tojik bele a fogai ápolásába.
2017. nov. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Lehet pótoltatni a fogakat ,miért jár hiányzó fogakkal.
2017. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Én nem, mert számomra igénytelennek látszik.

Ha később pótolná, akkor másképp gondolnám.

2017. nov. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

ja, még annyit az előzőhöz, hogy látszó fogakra gondoltam.

Hátul hiányzók nem zavarnak.

2017. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#4


70 ezerért darabját... (2005-ös adat, rokonságban volt ilyen, akkor 70 ezer volt, lehet már olcsóbb valamivel).

2017. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

4. vagyok


Tudom, hogy nagyon drága az implantfog, nekem is van.


Ráment 3 havi fizetésemnek megfelelő összeg, nem volt se karácsony se nyaralás se semmi, nekem ez volt a legfontosabb abban az évben.

2017. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, ha valóban nem ápolatlanság miatt van és esztétikailag nem olyan zavaró. Nekem is hiányzik egy fogam, úgyhogy tudom, hogy milyen rossz érzés. Nyilván meg lehet csináltatni, ha 70.000 forint lenne, akkor most rögtön mennék, de sajnos ennél picit többe kerül...Nekem konkrétan 180-200 ezer forintért csinálnák meg, a tesómnak is van implantátuma szintén 200ezer forintért.... A jövőben mindenképpen meg fogom csináltatni, de azért ez nem egy olyan egyszerű döntés.
2017. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

#8


Első, jól látható fogat én is pótolnám szinte azonnal, amint lehetséges.


Hátsóra viszont lassan gyűjteném össze a pénzt, havi kisebb öszegekkel és ha összejön a pénz, akkor jöhet. De még nem hiányzik egy sem, csak 2 tömésem van (szerencsére)

2017. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!