Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 36 éves férfi mérnöki diplomáv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves férfi mérnöki diplomával és biztos karrierrel, de?

Figyelt kérdés

Nemrég Anotalkon beszéltem egy férfival. Egzisztenciálisan meg van mindene, szuper karrier, biztosnak mondható jövőkép, csak a kapcsolati dolgokkal nem volt rendben, mert a vasárnapját azzal töltötte, hogy ismeretlenekkel beszélgetett csajozás vagy akármi más program helyett...

(oké, én is azt csináltam pasizás helyett, ezért "futottunk össze")


Mennyi gyakori ez a dolog ebben a korosztályban? Jól van ez így?

Miért töltik az emberek anotalkon az idejüket? (saját magamból kiindulva, erre nem tudok normális választ adni sajnos)

Hová tűnt a vágy a normális kapcsolatok iránt?


2017. nov. 11. 12:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ritkán nézek fel arra az oldalra, de messze ő volt a legnormálisabb ember mind közül, akivel beszéltem ott.

De az is lehet, hogy végighazudta az egészet és nem 42-es lába van és nem is 186 cm, de akkor is.

Hová tűntek a normális kapcsolatok? Miért vagyunk alkalmatlanok rá?

2017. nov. 11. 12:29
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy nem csajozni volt ott?
2017. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Most komolyan, mennyire lehet egy anonim oldalon komoly kapcsolatot keresni? Vagy a komoly kapcsolat valami kitaláld dolog csak, és nyilván csak szexpartnert keres, vagy hogy gondolod?
2017. nov. 11. 12:32
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
szexpartnert kereset csak,és 186 magasan nem lehet 42 lába:) tudom mert én is annyi vagyok és 46 a lábam:)
2017. nov. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én az egyik ilyen beszélgetős oldal adminja vagyok. Hadd ne meséljek, szomorú a helyzet.
2017. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Miért kellene neki bárhogy vagy bármit keresnie? Miért van az, hogy teljesen idegenek próbálják megszabni számukra más, teljesen idegen embereknek, hogy hogy éljen és mivel töltse az idejét?

Te is ott voltál nem? Te minek jársz fel oda akkor?

2017. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szerinted anotalkra vagy bármilyen más beszélgetős oldalra azért járnak fel a férfiak, hogy szexpartnert keressenek?

Pl élből 3-4 olyan embert is ismerek, akik oda mentek fel, komoly kapcsolatot keresni. Bár elég nehéz ott.....de lás csodát, sikerült nekik és már több éve együtt vannak....egyiknél már a gyerek is jön.

2017. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem arról szól a kérdés, hogy akárki meg akarja szabni valakinek azt, hogy mit és hogyan tegyen.

Pusztán filozofikusan véve és egy saját tapasztalatos példával alátámasztva érdekel, hogy ez a generáció (vagy akár akármelyik másik) mit "vár el" ettől az oldaltól és ha komolyabb dolgokat akar, akkor azt vajon miért ott keresi?! Miért nem nyitunk egymás felé a való életben? Miért és mikor vált eszközzé az anonimitás ilyen célokra például?


Kaptam válaszokat, hogy szimpla szexet keresnek ott az emberek, meg tele van kis tizenévesekkel, akik még tisztában sincsenek bizonyos dolgokkal... de ismétlem, nem arról szól a kérdés, hogy ki mit tesz, hanem csak találgatásokról és tapasztalatokról. :)

Én speciel csak unalmamban beszélgettem ott, semmi hátsó szándék és cél nem volt mögötte sose. Csak unalom, meg a jó háttér. :D

2017. nov. 11. 12:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, hogy egy névtelen ember egy netes felületen mit mond. Én is trollkodtam régen haverommal, aztán jót röhögtünk. Lehet neki is volt pár unalmas perce, ettől még lehet élete. Vannak olyanok is, akiknek meg konkrétan tényleg ennyi az élete. Pont nem érdekel.
2017. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem is hülyeségeket beszélsz. Miért ne beszélgethetne idegenekkel? Én is szoktam időnként beszélgetni erről-arról.Gondolom nem kötelező téged epekedve várnia mindennap.


Másodrészt milyen szöveg ez? Biztos háttér, jövőkép, egzisztencia stb...

Te most párt / vagy eltartót keresel? Baromira nem mindegy. Mondom ezt nőként.

2017. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!