Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A te boldogságod valaki más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te boldogságod valaki más vesztesége?

Figyelt kérdés

Tegnap elkaptam a tvben egy interjú végét egy íróval, aki a szerelemről szokott írni. Azt kérdezték tőle, hogy a történeteiben miért kapcsolja a szerelmes történeteket valamilyen veszteséghez? Azt mondta, hogy úgy tapasztalta az életben is, hogy ahol nagy, intenzív szerelem alakul ki, ott valakinek ez nagy veszteséget okoz.

Ti tapasztaltatok ilyesmit? A mostani kapcsolatotok rossz valakinek?


2017. nov. 13. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez bizony így van. Ha szerelem van, ott az egyiknek fájni fog a végén. Hogy valakinek valahol fáj-e az, hogy valami szerelmes...azt nem tudom.

De ha valakik....akkor ezt az altruisták tudják a legjobban.

2017. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*valaki
2017. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én erre csak annyit mondok, hogy valamelyikük mindig jobban, mélyebben szeret. Ez az oka minden szenvedésnek a kapcsolatban.
2017. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, anno a férjem, és az akkori legjobb barátja közül kellett választanom. Megtettem, a barátnak - és valahol nekem is - rossz volt. (Mára nekem már nem az, tudom, hogy jól döntöttem.) A barátságuk megszakadt (igen, a mai napig lelkifurdalásom van emiatt, megérdemlem), az illető gyorsan elvett valakit, lett két gyerekük, majd elváltak, most egy haverjánál húzza meg magát, és pengeti a gyerektartást, ami miatt ő nem tud előrébb lépni - egyedül.

A férjemmel azóta is boldog házasságban élünk, egyetlen bibi, hogy én már régóta szeretnék gyereket, de tudom, hogy a mostani helyzetünkben még nem szabad... ami “vicces”, hogy tudom, a bizonyos baráttal bevállalhattam volna, de hogy akkor mi lett volna velünk, azt nem tudom... 99%-ban anyós nyakára szülős történet. A férjem viszont elég intelligens ahhoz, hogy - amellett, hogy ismeri ezirányú vágyaimat -, nem hagyja, hogy emiatt tönkretegyük az életünket, és akár ezredszer is képes elbeszélgetni velem arról, hogy miért is nem vállalhatunk még gyereket - amellett, hogy ő is szeretné.

2017. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyan, dehogy. Ahány szerelem, annyi különböző sztori.
2017. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jah a lényeg a kérdésed szempontjából: az a bizonyos barát a mai napig nekem írogat, hogy én voltam/vagyok élete szerelme, stb-stb... :(
2017. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem több exem is így érzi, főleg ha megtudják ki a mostani párom...
2017. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tapasztaltam ilyet, sajnos én voltam az a fél, aki többet érzett. Igazán szerettem Őt, de ez sajnos egyoldalú volt. Emiatt is lett vége a kapcsolatmonak Vele. Mindig valamelyik fél jobban szereti a másikat. Fájdalmas tud lenni...
2017. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, a saját érzéseim is önmagam saját nagy vesztesége..


De tudok róla, hogy másnak is vagyok én a "vesztesége".


Talán nálam másképp nem is lesz.

DE a fenti gondolat az szép.

2017. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*Jav. Az én nagy veszteségem a saját érzéseim.
2017. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!