Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulhatnék ki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabadulhatnék ki, ha meg vagyok kötözve?

Figyelt kérdés

Párommal sokszor játszunk olyat, hogy az ő rabja vagyok. Ilyenkor szorosan meg szokott kötözni, számat betömni és ilyenek.

Ilyenkor meg van győződve arról, hogy nem szabadulhatok, és gonoszkodik velem, például csikiz, magamra hagy, nem ad inni és ilyenek. (Félreértês ne essék, mindent élvezek amit csinálunk.)

Egyszer viszont meg akarok "szökni". Kíváncsi vagyok mit szólna ha kiszabadulnék és kiszöknék a szobából, ő meg nem találna ott. Viszont sosem tudok kiszabadulni a kötésekből, amit kapok tőle. Van valami ötletetek, hogyan oldozhatnám el magam?


L



2017. nov. 16. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen komolyan létezik? O.o
2017. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát az a helyzet, hogy ha a barátod elég profi, hogy hogyan költözzön meg, nincs sok esély. Esetleg kis kés elrejtve, de veszélyes... tapasztalat 😀 Én is csinálom, csak nálunk úgy indul, hogy a páromnak nagyon kell pisilnie...😀
2017. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ha jól megkötöz, akkor sehogy

viszont ha megtudod oldani, hogy a kezedet nem hagyod annyira szorosra, akkor talán sikerülni fog :)

de nem félsz a következményektől? mármint hogy utána jobban megkötöz, esetleg megbüntet a szökés miatt? :)

vagy pont erre vágysz? :P

2017. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, létezik, kedves első.


A késre én is gondoltam, csak azt előre el kéne rejteni, meg veszélyes lehet ha a hátrakötött kezeimet azzal piszkálom.


A büntetés nem zavar, pont az érdekel, mi történne, ha megszöknék, de sosem sikerül. :/

2017. nov. 16. 08:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
minél gyakorlottabb lesz a barátod, annál nehezebb lesz elszabadulnod
2017. nov. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de en nagyon szivesen kotoznelek ki es csikiznelek :D velem be lehet gyakorolni a szokest
2017. nov. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha semmiképp sem akarod előre megbeszélni vele (és csak eljátszani a megszökést), akkor ügyeskedni kell. Én kést, pengét, ilyesmit nem javasolnék, ne legyen belőle baleset. Talán inkább próbáld meg egy kicsit távolabb tartani a csuklóidat, hogy lazább legyen a kötés. De ha tudja, mit csinál, lehet, hogy esélytelen.
2017. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha mélytorkosan megpipázol engem, kiszabadítalak. 😊
2017. nov. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Oly gyönyörűek vagytok! :)))

Legyetek boldogok.

2017. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!