Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Birtokolni szeretne?

Figyelt kérdés
3hónapja vagyunk együtt barátnőmmel.olyan érzésem van sokszor mintha birtokolni szeretne 26vagyok ő 33.nem hagy szabadidöt nekem most babát szeretne házat.keres nekem új munkahelyet.a falujukba akar házat venni .... szeretem de az őruletbe kerget néha a szüleimtől is el akar tiltani mivel nekem nincs jogsim,es majd akkor.mehetek haza ha ő hazavisz....egyre jobban olyan mint vele volt exe..
2017. nov. 18. 02:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a jó benne?Nagy milf?Ostobaságot követsz el,ha gyereket csinálsz neki,orokre magához láncol....
2017. nov. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, vagy tűröd és elmondhatod azt, hogy van egy jó MILF-ed, és elvileg (jó vele a szex is de istentelenül). De viszont ezeket elkell viselned tőle.

Mondjuknnem rossz dolog ez amúgy annyira...ha van valaminprobléma, megoldja, utasít csináld meg megcsinálod. Kész.


Vagy...van az a lány aki szeretni akar és nem birtokolni, (mert ez birtoklás amúgy), és megbeszéli veled, hogy mina jó és mi nem, közösen stb, de ott is keményen kell dolgozni, hanem keményebben, mert egy ház, legyen az albérlet vagy öröklakás, egyik sem olcsó dolog.


Szóval, te döntesz.

2017. nov. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szeretem de ezek a dolgai nekem furák hiába mondom neki nem figyel rám...aztmondta ha lesz ház gyerek legalább örökre összeköt minket....de ha meg nem jönne ossze dolog baba szivna a legnagyobbat
2017. nov. 18. 02:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Hat ez az. Es az a gyerek nem tehet arrol hogy ilyen donteskeptelenek a “szulei”.

Nagyon vigyázz!!!

2017. nov. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Közös házzal magához láncolni téged még van akinek elfogadható de hogy egy gyereket használni arra hogy magához kössön kritikán aluli.

Egy gyerek nem eszköz.

Igen birtokolni akar, a korkülönbség miatt ba van parázva, nagyon meg akar fogni magának.

Észnél légy! A szexben ne bízd rá a védekezést mert rövidesen apa leszel.

2017. nov. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Irreális és nevetséges 3 hónap után.
2017. nov. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy egy 33 éves nő mit akar egy 26 éves gyerektől, aki hazamenni sem tud, de mindegy is. Menekülj.
2017. nov. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gyógyszert szed és észnél leszek mert szerintem nem szedi rendesen...előző párja nagyon csunyán megcsalta és birtokolta ugyérzem ugyanazt kezdi velem nem fog változni szerintetek?
2017. nov. 18. 05:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Ácsi...

Az hogy megtisztelt azzal hogy elmondta milyen volt az exe, ne húzd ezt rá...

Sokan gyakran esnek ebbe a hibába.

Mi van ha úgy érzi végre talált egy normálisat és veled szeretne lenni?

Minden nézőpont kérdése... Nem lehet az hogy te nem mersz a sarkadra állni és azt mondani: Drágám, márpedig most még nincs itt az ideje a gyereknek"?

Nem azt mondom hogy nincs arra esély hogy birtokolni akar, légy résen...

Találkoztam már nárcisztikus nővel, merthogy ez a neve annak amit leírsz, de ott a legfontosabb: a birtokló fél sosem köti le magát, tehát nem fog veled házat venni, nem segít neked és nem tervez annyira közós jövőt...

Szerintem csak lelkes. Kicsit túlságosan is és lehet nagyon szeret ezért akar veled sok időt tölteni. Nem mondom hogy ez jó, mert kell magánélet, magánszféra, sörci a haverokkal...

Próbáld vele ezeket megbeszélni. Ne hallgass a negatív emberekre, de légy óvatos.

Egy milf... az csak egy milf (akivel eszeveszettülbrutálisanorbitálisanjóaszex :D )

Ne dobd el. Idővel levágod majd hogy mi a célja, csak állj a sarkadra.

2017. nov. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem.nem.húzom rá hogy olyan csak ugyanazokat a dolgokat teszi velem...nem.enged sehova egyedul mert már toppog kapuba hogy kisér...nem.segithetek ittho mert azt mondja engem kihasználnak menjek hozzájuk ott nem,haveeok sör..ne is álmodjak rola de mindezek ellenére egy nagyon szeretheto hölgy lehet az is közrejátszik nála minden barátnője házas és babás.ő viszont majd 110évet elbaszott egy másik mellett aki benyogte neki gyerekem.lesz mástol csá
2017. nov. 18. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!