Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mitől lesz számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mitől lesz számotokra igénytelen egy nő?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy dolgozik, de az anyagi helyzete attól még nem a legjobb, emiatt:

-Kevés, hétköznapi ruhája van, sokszor látod rajta ugyanazt

-Olcsó kozmetikumot, sminket használ (saját márkás többnyire)

-Nem használ parfümöt (vagy ha igen, ugyanazt akár egy évig)

-Nem jár fodrászhoz, műkörmöshöz, szempilláshoz


Ha amugy az alakjának megfelelően öltözik, zuhanyzik, hajat most....


2017. nov. 19. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

"Kevés, hétköznapi ruhája van, sokszor látod rajta ugyanazt"


Ez még be is jön, tetszik ha valakinek van néhány "jellegzetes" régebbi ruhája, feltéve ha nem szakadt vagy rongyos.



"Olcsó kozmetikumot, sminket használ (saját márkás többnyire)"


Who cares? Van drága is?


"Nem használ parfümöt (vagy ha igen, ugyanazt akár egy évig) "


Ez ideális, ha tudom mi a kedvence ideális évfordulós/születésnapi ajándék.


"Nem jár fodrászhoz, műkörmöshöz, szempilláshoz"


Második kettő le van szarva, de fodrászhoz azért néha el kell menni, még én is járok kéthavonta (gyakrabban kellene, mert gyorsan nő a hajam), havi 1 fodrász szerintem belefér a szerényebb életmódba is (csak natúr vágás-igazítás, nem az ilyen öregnéni fodrászatok ahol a jelenlét csak 5000 Ft...)

2017. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

Na ezek egyikétől sem lesz igénytelen


(ok, a fodrász valamennyire ide számít, mikor lenőtt festése van, meg látszik rajta, hogy egy mezei hajvágása nem volt hónapok óta, töredezettek a hajvégek, pedig ilyen szinten egy barátnője képes rendbe tenni a haját)



Férfiként nem tudom megkülönböztetni az olcsó kozmetikumot a drágától, nem várom el, hogy minden héten más ruhája legyen, ha jó illata van, akkor nem érdekel, hogy mitől. Műszempillát, körmöt utálom.



Igénytelen:

- a ruhája szakadt, foltos, gyűrött, mosatlan, 3 napig hordja ugyanazt.

- az alakja elhanyagolt, el van hízva, minimálisan sem tesz, hogy formában legyen

- ápolatlan (értsd nem a Chanel no5-ot várom el, hanem a fogkefét). De attól például nem lesz ápolatlan valaki, ha mondjuk száraz a bőre, vagy van 1-2 aknéja.

- nem zavar a szőr egy csomó helyen, de amikor bajsza van, vagy a lábán tüskés akkor az igen. Egyébként például a hónalját vagy borotválja, vagy ne, de borostás ne legyen, az a legrosszabb.



Amit leirtál az utolsó sorban, az alapján nem mondnám igénytelennek.

2017. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Igénytelennek semmiképp nem nevezném, egyszerűen vannak olyan férfiak akiknek a tipikus körmös-pillás-öltözködős cicababák jönnek be és vannak olyanok akiknek inkább az amit leírtál. Szerintem a lényeg, hogy add magad, ne változz senki kedvéért, érezd jól magad a bőrödben és megtalálod a hozzád illő párt.
2017. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%

(Bocsi, hogy nőként szólok hozzá)

Ha kevés ruhája van, de azok mindig tiszták és nincsenek túlhordva, akkor oké.


Fodrászhoz kell járni 2-3 havonta, a töredezett, lenőtt haj elég gusztustalan. Ezen kívül a többivel semmi gond, bár én parfüm nélkül nem megyek sehova, nálam ez is a nőiesség része és amúgy egy kb 5 ezer forintos parfüm, ami már minőséginek számít, simán kibírja hónapokig is, szóval ez nem nagy kiadás.

2017. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Ezekkel a dolgokkal rohadtul nincs semmi baj.

Szerintem messze vagy az igénytelentől.

2017. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
no. para
2017. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!