Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 evarasom a lanyok fele. Jogos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 evarasom a lanyok fele. Jogos?

Figyelt kérdés

1. Minden nap mosson fogat.

2. Minden nap furodjon meg legalabb egyszer alaposan.

3. Hajat minimum hetente mosson.

4. Kakilas utan furodjon meg, persze, ha lehetosege van ra, de nedves torlot feltetlen hasznaljon. Nem muszaj teljesen lefurodni, csak lent.

5. Pisiles utan torolje meg magat arra alkalmas torlovel.

6. Szex elott kozvetlen furodjon meg alaposan.

7. Ugy ne csokoljon, hogy nem friss a lehelete.

8. Hasznaljon fogselymet.

9. Hasznaljon izzadasgatlot, parfum nem muszaj.

10. Egy bugyit, zoknit,olyan felsot, ami a kozvetlen hozzaer a felsotestehez maximum 1 szer vegyen fel 2 mosas kozott.

20F


2017. nov. 19. 16:52
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
41%
nagyon szerényen tolod. ilyenből nekem van 100.
2017. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%
Alapkövetelmény, tehát jogos. Nem tudom, kikkel találkoztál eddig, ha felmerül benned a kérdés..
2017. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
98%
Irreális elvárásokat támasztasz, igy ne csodálkozz hogy nincs barátnőd 😒
2017. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Fogmosas minimum ketszer.
2017. nov. 19. 16:55
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy jogos, ha te ezt várod el, akkor ezt várod el.


Nekem a szarás után fürdéssel van csak bajom, mert többször is szoktam egy nap, és már máshol olvastam, hogy tiszta bugyit kell az ilyen után felvenni, egy nap meg nincs kedvem 4 bugyit elhasználni. De nedves törlőkendőt természetesen használok.

2017. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alap higiéniához tartoznak. Szóval ettől mar csak nagyobb elvarasaid lehetnek. Mondjuk a 7-est nem értem. Ha reggel akar adni az agyban egy csókot, akkor kiküldőd fogat mosni előtte? A másik meg hogy te is ennyire betartod?
2017. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
93%
Muti már egy lányt, aki minden nap cserél melltartót.
2017. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
Csak ne csokolgassuk mar egymast reggeli szajszaggal. :D Ezt mind betartom en is, meg tobbet is.
2017. nov. 19. 16:58
 9/55 anonim ***** válasza:
100%

Jogos?


Nincs jogszabály, hogy hány elvárásod lehet. Az egy másik kérdés, hogy találsz e olyat, aki teljesíti.

Mert a nőknek meg jogukban áll azt mondani, hogy le vagy ... a szabályaiddal együtt.

2017. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha az eddigi nőid ezt elfogadták, nem mindegy, hogy az utca embere mit gondol?
2017. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!