Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő, ha irigylem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha irigylem, akiket eltartanak?

Figyelt kérdés

Van ilyen lányismerősöm. A férje jó pozícióban dolgozik, gyakran jár üzleti utakra, szó szerint mindent megengedhetnek maguknak. Felépített élete van anyagi gondok nélkül, miközben csak 2 évvel idősebb nálam.

Én tanulok, mellette dolgozom, teszek félre, de így is jelen vannak a mindennapjainkban az anyagi gondok.

Imádnám, ha több időm lenne, járnék úszni, yógázni, festeni, meg minden mást, amit most anyagi/időbeli okokból nem tudok kivitelezni.

Természetesen nem lennék eltartott úgy, hogy otthon kukulok, ragaszkodnék hozzá, hogy tanuljak, lehet, dolgoznék is egy keveset, csak szórakozásból (mondjuk magánórákat adnék nyelvből, korrepetálnék vagy ilyenek, szóval nem fizikai munkát, mint most), de sokkal megnyugtatóbb lenne, ha lenne egy stabil háttér mögöttem, emiatt kicsit irigylem.


23N


2017. nov. 19. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Keress egy ilyen pasit. Probléma megoldva.
2017. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ollókezű Edward ***** válasza:
85%
Szerintem egyáltalán nem elítélendő, csak butaság. Nem tudhatod, hogy pontosan mi folyik a színfalak mögött, és nincs tökéletes házasság. Amúgy pedig neki is csak addig jó, amíg a pénzcsapot el nem zárják, aztán minden borul. Aztán pedig ha elölről kell kezdeni mindent, a minimális munkatapasztalatával semmit nem fog érni. Másrészt pedig lehet, hogy most nehéz, sőt biztosan nehéz, de te legalább önálló vagy, és meg tudod oldani az életed, szóval vannak olyan képességeid, amik neki nincsenek.
2017. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Semmi gond, legyél te is prostituált.
2017. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Keresel egy ilyen pasit, es gond megoldva.
2017. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez ilyen frusztralt picsogo fius gyakoris logika: gazdag a férje = a nő prostituált?
2017. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Te legalább nem csapod be magad, mint a szóban forgó csaj.
2017. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a gyakori 24/7 az én "picsogásommal" van tele, tényleg. Meg olyan frusztrált is vagyok!

A kérdés az eltartásról szólt.

2017. nov. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
És ha azt a csaj 40 évesen kidobják? Akkor pályakezdő lesz 40 évesen 0 év munkaviszonnyal?
2017. nov. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő, őszintén ki ne akarna otthon ülni meg festegetni anyagi gondok nélkül... Első dolgom lenne, hogy felveszek egy szakácsot meg egy takarítónőt. :D

Csak éppen baromi bizonytalan jövőkép. Meg én például abszolút nem szeretnék anyagi függésben élni. Tulajdonképpen a férfi bármit megtehetne vele. Élhetne lábtörlőként egész életében. Mert nem fogja tudni elhagyni. Ott lesz 0 munkatapasztalattal, akár gyerekkel stb. Semmit nem fog tudni kezdeni az életével. Inkább melózok minden nap és felépítem ezeket magamnak, de nem fogok függni senkitől sem, és nem fogok egy rossz kapcsolatban tengődni egész életemben mert különben földönfutóvá válnék.

2017. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Figyu, qrvákra mindig lesz igény. Szavad nem lesz, de ha odatatod a pnád akkor kapsz néhány wellness utat.

Ha ez kell akkor hajrá, irány a puncs.hu (már, ha elég jó külsővel rendelkezel hozzá).

2017. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!