Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek/Nektek ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek/Nektek ki az abszolút női/férfi ideál külsőre?

Figyelt kérdés

Nőket és férfiakat is kérdezem. Mindenki linkelhet férfit és nőt is. Csak külsőről van most szó!


Számomra ők:


[link]


[link]


2017. nov. 20. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mikor anno majdnem definiáltam az ideális férfi külsőt, mindig jött egy fiú, aki totál ellentéte volt az elképzeléseimnek, így lemondtam az ideálgyártásról. Nagyon sokféle férfi tetszett már külsőre.
2017. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%
2017. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#1 egyetértek, nekem is sokféle férfi tetszett már. A mostani "kiszemelt" például szöges ellentéte a linkelt férfinak.
2017. nov. 20. 19:09
 4/20 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Idris Elba, Jason Momoa. Bárhol, bármikor, egyszerre is jöhet. lol
2017. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

Nincs ideálom. Tetszett már mindenféle nő, mindenféle magasságban. Nem tudnék olyat mondani akinél nincs szebb vagy vonzóbb külsőre.

Olyan ez, hogy találhatsz valakit "ideálnak", lehet jön egy teljesen más típus és legalább ugyanolyan szinten vonzónak találod és nem tudnál dönteni.

2017. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
2017. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Castiel jöhet nekem is.


[link]


Nőkhöz nem vonzódom, de sajnos a Kardashian klónokat és a plasztikbabákat találom kifejezetten szépnek, feltöltött ajkakkal, pisze orral, finom vonásokkal :(



[link]

2017. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a sötétebb hajú nők,barna szemekkel,na azok a gyengéim pl:


[link]


[link]

2017. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%

Az álomnők Liv Tyler és Cobie Smulders.

A férfit pedig úgy nézve, hogy kire akarnék hasonlítani, akkor Pierce Brosnan James Bondját mondanám.

2017. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Már bocsánat, de ezen mi a fenét lehet lepontozni?! -.-
2017. nov. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!