Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt tényleg majdnem mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt tényleg majdnem mindenki 15 nyelvet beszél és legalább 10 felsőfokú nyelvvizsgája van?

Figyelt kérdés

Azért ez a kategória, mert itt láttam ezeket a válaszokat főleg ("diplomás vs nemdiplomás" és "bölcsésznek lenni gáz" kérdéseknél).

Nem kevés ember állítja magáról ezeknél a kérdéseknél rendszeresen, hogy minimum 5-6 idegen nyelvet beszélnek. Hogyan?


2017. nov. 22. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%

Folyékonyan :D

Igazàból mi ezen olyan hihetetlen?

Egyetemista vagyok, 6 nyelven beszèlek, de ezt nagyobb rèszt a szerencsémnek köszönhetem (több helyen éltem idegennyelvű környezetben).

Nyelvvizsgàm csak 2 van, ennyi kellett a tanulmànyaim során.

2017. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
A magyarral együtt öt nyelvet beszélek, ebből csak négyet folyékonyan, az ötödiket egyelőre "csak" jól. Felsőfokú nyelvvizsgám csak 2 van.
2017. nov. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Én 2 nyelven beszélek,nincs nyelvvizsgám de minek nekem az a lényeg hogy tudok németül angolul társalogni.
2017. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak angolul beszélek, de azt folyékonyan felsőfokon, a szakmai angolt is. A munkámhoz kellett, úgyhogy nem volt nehéz begyakorolni.
2017. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Van akire ragad a nyelv, ennyi. Én is viszonylag könnyen tanulok, de nincs rá szükségem ezért csak Magyar és angol.
2017. nov. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Neeeeeeeeem. Vannak, akiknek csak alap, amit felsoroltál, így születtek és folyamatosan fejlődnek.
2017. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindegy? A GYK "papírja" bármilyen lódítást elbír, úgysem tudod leellenőrizni az állításokat..
2017. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Magyarul beszélek, angolul, németül és törökül. Utóbbi kettő minimális, előbbi kettőt egész jól beszélem.
2017. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Azert 2-3 idegen nyelv nem art, amibol lehetoleg az egyik az angol. Es nem is teljesithetetlen. Vagy felsoben, vagy legkesobb gimiben ugy is elkezd a tobbseg egy masodik idegennyelvet, eleve meg van 2. Egyetem alatt/utan meg bele lehet kezdeni meg egybe.
2017. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Noren1989 ***** válasza:
65%

Perszehogy.


Sőt, mindenkinek 25 centis a műszere!

A lányoknak is...


Nos, az egyértelmű kamun azért lépjünk túl.

Valószínűleg a folyékonyan beszél inkább az "értek néhány szót" kategória lesz.

2017. nov. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!